Депутат ВР Антон Геращенко: «В цьому році необхідно легалізувати гральний бізнес»

Олександр Веселов

Депутат Верховної ради України від партії «Народний фронт» Антон Геращенко впевнений, що найближчим часом в країні необхідно легалізувати гральний бізнес, про це народний обранець розповів в ефірі ток-шоу «Люди. Hard Talk Live» на телеканалі «112 Україна».

Антон Геращенко підкреслив, що гральний бізнес в Україні працює, але держава не отримає від цього зиску

Антон Геращенко підкреслив, що гральний бізнес в Україні працює, але держава не отримає від цього зиску

Антон Геращенко зазначив, що люди все одно грають в азартні ігри, незважаючи на їхню заборону, тому необхідно вивести цей бізнес в легальне поле. А також підкреслив, що це один із важливих кроків на шляху України до Європи.

«Незважаючи на заборону грального бізнесу в 2009 році, він продовжує процвітати. Йде фейкова боротьба, а бізнес залишається, і є вигідним. Тільки доходи одержує не держава. У цьому році потрібно прийняти законодавство, яке дозволить, не порушуючи інтереси простих громадян, отримувати в бюджет гроші від грального бізнесу», – висловив свою думку Геращенко.

Зазначимо, що інший нардеп України Дмитро Добродомов, лідер партії «Народний контроль», нещодавно закликав прийняти закон про блокування онлайн-гемблінгу в країні.

«Рейтинг Букмекерів» в окремому матеріалі нагадував про те, як українська влада «забула» про легалізацію грального бізнесу в країні.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?