Депутат Верховної Ради: за прем’єра Яценюка легального гемблінгу в Україні не буде

Рейтинг Букмекерів

Депутат Верховної Ради України Борислав Береза переконаний, що вище керівництво Уряду особисто зацікавлене в тому, щоб «чистий» та не провокуючий монополізм законопроект про детінізацію в країні грального бізнесу так і не був прийнятий.

Нардеп Береза не вірить в легалізацію в Україні гемблінгу при прем'єрі Яценюка

Нардеп Береза не вірить в легалізацію в Україні гемблінгу за прем’єрства Яценюка

Як відомо, розроблений фахівцями місцевого Мінфіну документ зараз припадає пилом в довгій черзі законопроектів, які чекають на розгляд і прийняття парламентаріями. В кінці минулого року він був виключений з пакетного списку спрямованих на голосування – зокрема тих, що раніше вважалися необхідними для коректного бюджетного балансу на 2016-й рік. Потім деякі депутати пояснили вилучення законопроекту з числа пріоритетних невідповідністю вимогам антикорупційного законодавства.

Пан Яценюк послідовно ігнорує свої ж обіцянки

Пан Береза, відомий як розробник одного з численних депутатських проектів закону про легалізацію гемблінгу, в інтерв’ю київській радіостанції «Голос Столиці» прямо звинуватив прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в лицемірстві:

«У мене була особиста розмова з Арсенієм Яценюком. Він гарантував, давав слово, що буде створена група із залученням експертів, представників грального бізнесу, представників міжнародної спільноти. Я рекомендував йому базуватися на грузинському, американському, європейському досвіді. Однак пан Яценюк послідовно ігнорує свої ж обіцянки».

Додамо, що в 2015-му році глава українського Кабміну декілька разів, що називається, на камери виступав за якнайшвидшу легалізацію грального бізнесу, логічно розмірковуючи, що податкові збори від оперування в країні ліцензованих гемблінг-компаній можуть стати серйозною підмогою при латанні дірок в схожому на решето бюджеті держави.

Але потім риторика пана Яценюка зійшла нанівець. Вірніше, він (можна припустити, що не без рекомендацій з боку) просто перестав публічно говорити на цю тему. Восени в Києві відбулася міжнародна гральна конференція Game ON, організатори якої попередньо заявили українського прем’єра як головного спікера. Але Арсеній Яценюк так і не з’явився перед численними представниками великих зарубіжних гемблінг-компаній, які зібралися в Києві і сподівалися почути від глави Уряду конкретику про перспективи повернення грального бізнесу в легальне поле.

За словами депутата Берези, прем’єр намагається здійснити монополізацію вкрай перспективного (після законодавчої детінізації) ринку гемблінгу України, щоб потім на ньому збагачувалися декілька наближених до вищого чиновника бізнес-структур. Нардеп вважає, що прийняття не провокуючого монополізм закону про детінізацію «ігорки» в сучасній Україні можливе тільки після того, як нинішній Уряд країни на чолі з Яценюком піде у відставку.

«Тільки тоді, коли чиновники дійсно будуть стурбовані наповненням бюджету, а не власним збагаченням, можна буде говорити про якісну зміну підходу», – додав парламентарій.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?