Ден Білзерян виграв велосипедне парі і отримає $600 тисяч

Рейтинг Букмекерів

Відомий всьому світу «король інстаграма», гравець в покер і любитель зброї і гучних вечірок з оголеними дівчатами Ден Білзерян виграв шалене парі у бізнесмена Білла Перкінса, проїхавши на велосипеді від Лас-Вегаса до Лос-Анджелеса за 33 години. Перкінс виплатить Білзеряну $600 тисяч.

Ден Білзерян впорався з навантаженнями і отримає солідний виграш

Ден Білзерян впорався з навантаженнями і отримає солідний виграш

За умовами парі Білзерян повинен був подолати відстань в 500 з гаком кілометрів від Лас-Вегаса до Лос-Анджелеса за 48 годин. Однак «Король інстаграмма» впорався зі своїм завданням набагато раніше, відзначає The New York Post. Стартувавши від знака «Ласкаво просимо в Лас-Вегас» 29-го березня о 15:30, він дістався до Лос-Анджелеса близько 22-ої години наступного дня.

Тим часом Білзерян дозволив собі хитрувати в дорозі. Американець вірменського походження їхав за вантажівкою, начиненою відеокамерами, які знімали пригоди покериста. Машина брала на себе зустрічний вітер і полегшувала Білзеряну рух, але недовго: через п’ять годин машину прибрали.

Біллу Перкінсу доведеться розщедритися на $600 тис. Однак він тим часом не приховує захоплення своїм візаві, незважаючи на його хитрощі, і визнає, що Білзерян ризикував здоров’ям. «Він зараз виглядає як смерть. Лежить в ліжку зі зношеними сідницями, його кидає в жар. Його імунна система дала збій, і він може захворіти, – розповідає Перкінс про стан Білзеряна, – «я сподівався, що його м’язи відмовлять під час руху, але цього не сталося. Він використовував всю свою силу волі».

Перкінс також зазначив, що в дорозі Білзерян декілька разів міг зійти з дистанції і потрапити в трагічні ситуації. За словами бізнесмена, «короля інстаграмма» мало не збив автомобіль, а ще він їхав в горах в непроглядній пітьмі. «Це було дуже небезпечно, потрібно бути ідіотом, щоб погодитися на це парі», – резюмував він.

Але не тільки один Перкінс виплатить Білзеряну велику суму. Ден отримає ще $250 тис. від покериста Ріка Саломона, який ставив на те, що Білзерян помре під час свого марафону або сильно пошкодить мозок через виснажливі навантаження. Якби ця трагічна подія відбулася, Саломону дістався б улюблений приватний літак Дена, реактивний Gulfstream IV.

Проте Рік не поспішає платити, тому що Білзерян їхав позаду вантажівки, що, на думку покериста, нечесно. Не виключено, що долю парі між ними вирішать три неупереджених гравця в покер, яких виберуть і Рік, і Ден.

Завершивши марафон, Білзерян перерахував $25 тис. фонду знаменитого велогонщика Ленса Армстронга, який підтримує лікування раку у дітей. Нагадаємо, саме цей скандально відомий спортсмен, який втратив всі свої нагороди після допінгового скандалу, тренував Дена перед поїздкою. На підготовку до марафону «король інстаграма» витратив $100 тис.

На велосипедне парі Білзеряна приймала ставки букмекерська контора Ladbrokes, згідно з котируваннями якої перемога вірмено-американського тусовщика вважалася найвірогіднішим результатом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?