Делегат ФФУ звинуватив керівництво федерації в корупції і залишив свою посаду

Тарас Гончар

Колишній арбітр ФІФА Сергій Шебек заявив про те, що вийде зі складу делегатів Федерації футболу України. При цьому екс-суддя звинуватив президента ФФУ Андрія Павелко в корупції.

39DEE1F1FE73E8912FFD37B55BFC89B3C2618DBFC67015CC59-pimgpsh_fullsize_distr

Делегат ФФУ звинуватив керівництво федерації в корупції і залишив свою посаду

«Прошу виключити мене зі списків делегатів ФФУ і більше не вважати офіційною особою ФФУ, в зв’язку з неможливістю перебування в федерації, керівництво якої своїми корупційними діями руйнує вітчизняний футбол», – йдеться в тексті заяви Шебека, яка опинилася у розпорядженні видання Sport Arena.

При цьому видання повідомляє, що, за їхніми даними, приводом для такої заяви колишнього арбітра послужила відсутність серйозних призначень після звільнення Сергія Татуляна з посади віце-президента ФФУ.

Пізніше Шебек заявив, що через два дні після написання заяви йому запропонували вибрати матч, на якому б він хотів працювати.

«Швидше за все, в ФФУ просто хотіли задобрити мене, щоб зам’яти скандал. А тепер ставлять «незадовільно» заднім числом», – підкреслив делегат в інтерв’ю Footboom.

Крім того, екс-арбітр звинуватив керівництво федерації у «кумівстві» і розкраданні коштів з держбюджету.

«Наді мною вже друзі сміються – скільки, кажуть, тобі перепадає з усіх цих грошей, вкрадених з держбюджету? Але веселого тут мало. Тим більше я бачу, що і на нижніх поверхах футбольної влади процвітає «кумівство», поділ на «своїх і чужих». Це стосується і суддівського комітету, і комітету з безпеки та стадіонів», – додав Сергій Шебек.

22 травня оперативники провели більше 50 обшуків в дев’яти областях України. В організації договірних матчів підозрюють гравців, тренерів, арбітрів, президентів клубів. При цьому в силових відомствах зазначають, що готові були провести операцію і раніше, але не хотіли зривати завершення чемпіонату країни.

Після завершення обшуків міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на прес-конференції заявив, що в договірних поєдинках замішані як мінімум 35 клубів, а це 67% від усіх професійних футбольних колективів України.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?