Гемблер, який поставив $20 тис на поразку Раузі, готовий поставити $100 тис на перемогу Міші Тейт

Рейтинг Букмекерів

Північноамериканський гемблер, відомий як Дейв Вегас, знову опинився на перших шпальтах зарубіжних ЗМІ. Дейв пообіцяв зробити найбільшу публічну ставку в історії змішаних бойових мистецтв (MMA). Причому на бій, який ще навіть не анонсований, повідомляє SportsJoe.

Дейв прославився в 2015-му році двома божевільними, але переможними ставками

Дейв прославився в 2015-му році двома божевільними, але переможними ставками

Професійний гемблер Вегас вирішив підтримати чемпіонку світу в жіночій напівсередній ваговій категорії Мішу Тейт. «Я збираюся стати одним із спонсорів Міші і зробити найбільшу ставку в історії MMA на її перемогу в наступному бою. Я збираюся поставити 100 тисяч доларів», – повідомив знаменитий гравець. Дейв додав, що не змінить своє рішення, незалежно від наступної суперниці Міші Тейт – нехай навіть це буде Холлі Холм.

Вегас розуміється в ставках на бої UFC. Зовсім нещодавно він отримав 240 тисяч доларів прибутку зі ставки в 20 тисяч на поразку Ронди Раузі в бою за титул UFC у найлегшій вазі проти Холлі Холм. До цього Вегас збагатився на 2,5 млн доларів, зробивши ставку в розмірі 100 тисяч доларів на перемогу бейсбольної команди Kansas City Royals у заокеанській Світової серії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?