Даніела Старріджа підозрюють в зливі інформації для ставок

Тарас Гончар

В Англії набирає обертів скандал навколо гравця «Ліверпуля» Даніела Старріджа. Спочатку його звинуватили в ставках на матчі, а тепер підозрюють у зливі інсайдерської інформації.

Даніела Старріджа підозрюють в зливі інформації для ставок

Даніела Старріджа підозрюють в зливі інформації для ставок

За даними The Telegraph, в січні 2018 року простий робітник з Мідлендса поставив на перехід Старріджа в міланський «Інтер» суму з п’ятьма нулями. До цього чоловік не ставив такі великі суми.

Через кілька днів Старрідж перейшов на правах оренди в «Вест Бромвіч», ставка програла. Незважаючи на це, ставка здалася букмекерам підозрілою.

В той момент, за інформацією газети Corriere dello Sport, Старрідж практично погодив перехід в «Інтер». Таким чином, він міг поділитися з ким-небудь цією інформацією. Підсумком всієї цієї історії могла стати велика ставка.

Футбольна асоціація Англії відмовилася коментувати дану інформацію. За даними розслідування, Старрідж зробив ставки на два матчі в січні 2018 року. При цьому форвард заявив, що не робив нічого подібного.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?