Уiкенд-тур
вiд Pin-Up

30 000
1000 гривень за прогноз на 15-й тур УПЛ

Минулий тур української Прем’єр-ліги був сповнений скандалів і червоних карток. А ось в результатах сенсацій не було: рахунки були доволі передбачуваними. Як щодо нового туру УПЛ: зможете спрогнозувати результати?

БК Pin-up подарує вам 1 000 гривень за вгаданий рахунок в одній з ігор 15-го туру:

22.11.2019 19:00 / Шахтар Донецьк – Львів
23.11.2019 14:00 / Олександрія – Зоря
23.11.2019 17:00 / Дніпро-1 – Ворскла
24.11.2019 14:00 / Карпати – Олімпік Д
24.11.2019 14:00 / Колос К – Десна
24.11.2019 17:00 / Динамо Київ – Маріуполь

1) Для участі в акції клієнту необхідно авторизуватися (або пройти просту процедуру реєстрації) на сайті «Рейтингу Букмекерів» (bookmaker-ratings.com.ua).
2) Створити рахунок у БК Pin-Up (або вже мати акаунт в цій БК).
3) У коментарях на сторінці конкурсу написати прогноз на точний рахунок будь-якого (на вибір клієнта) матчу 15-го туру української Прем’єр-ліги.

У коментарі повинні бути вказані назви команд, прогноз на рахунок матчу (можна вибрати тільки один матч) і ID аккаунту на сайті Pin-Up (ID можна знайти в розділі «Профіль» в особистому кабінеті сайту Pin-Up).
— Приклад конкурсного коментаря: Динамо Київ – Маріуполь 2:2, Pin-up ID: 6123987

Перші 30 клієнтів, які вгадали точний рахунок в коментарях, отримають на рахунок в Pin-Up по 1000 гривень!

Прогнози в коментарях приймаються в період з 18.11 по 24.11.2019 до 17:00 за київським часом, але не пізніше початку матчу, на який ви даєте прогноз.

Уiкенд-тур вiд Pin-Up 15-й тур УПЛ

Правила та умови.

1) Для всіх учасників акції діє правило однієї спроби.
Можна залишити тільки один конкурсний коментар для одного аккаунту сайту Pin-Up. При розміщенні декількох коментарів з використанням ID одного і того ж облікового запису Pin-Up, в залік конкурсу буде прийнятий лише перший за хронологією. Також і при розміщенні декількох коментарів з одного аккаунту на сайті РБ (але з різними ID акаунтів Pin-Up), в залік конкурсу буде прийнятий лише перший за хронологією.

2) Якщо при перевірці результатів виявиться, що один учасник залишив прогноз більш ніж на один матч, для конкурсу буде зараховано лише перший за хронологією прогноз. Якщо учасник залишає в одному коментарі прогнози більше ніж на один матч, для конкурсу буде зарахований прогноз на той матч, який іде першим в тексті коментаря.

3) Якщо точний рахунок вгадають більше 30 учасників, які залишили коментарі, то фрібет на рахунок отримають перші 30, в хронологічному порядку.

4) Нарахування виграшу відбувається у вигляді фрібету на рахунок в Pin-up. Фрібет (безкоштовна ставка) — це бонус клієнта за участь в акції, спеціальні пропозиції і т.д. Від звичайної ставки він відрізняється тим, що при здійсненні парі ви не ризикуєте своїми грошима.
При розрахунку ставки зробленої на фрібет, на баланс вашого рахунку зараховується чистий виграш, без урахування суми безкоштовної ставки.

Для прикладу: зроблена ставка на 1 000 UAH з балансу «фрібет» на коефіцієнт 1.95. В разі виграшу даної ставки виграш розраховується:
1 000 * 1.95 = 1 950 далі 1 950 – 1000 (сума ставки) = 950 UAH отже, 950 UAH – це сума, яку буде автоматично переведено на основний баланс клієнта (тобто «виграш по фрібету»). Виграш з фрібету доступний для подальших ставок на сайті Pin-up або для створення заявки на виведення коштів.

5) Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. За виникнення підозр у порушенні правил і / або створення підроблених рахунків, ігрових груп і т.д., Pin-Up залишає за собою право анулювати видані цими рахунками бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.

6) Акція носить розважальний характер. Pin-Up залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які, на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, які призводять до гарантованого прибутку, а також інших порушень чесності гри.

7) Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.

8) Зарахування на рахунок відбувається протягом 48-ми годин після закінчення конкурсного матчу.

9) Участь в конкурсі працівників сайту «Рейтинг Букмекерів» і членів їх сімей заборонено.

Бажаємо всім учасникам точних прогнозів та яскравих матчів 15-го туру української Прем’єр-ліги!

Подивитися огляд букмекерської компанії Pin-up та залишити відгук

Коментарі 14
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт