Конкурс
від «РБ» та Pin-up bet до фіналу ЛЧ 2020

Отримай 300 грн за ретвіт, якщо Неймар та Левандовскі заб'ють

Вогненний конкурс від «РБ» і Pin-up Bet!

Якщо в фіналі ЛЧ «ПСЖ» – «Баварія» заб’ють і Неймар, і Левандовскі (за винятком серії пенальті), то кожен, хто ретвітне відповідний пост у нашому Твіттері, отримає по 300 гривень у вигляді фрібета на ігровий рахунок в Pin-up Bet!

Умови:

  • Бути підписаним на @BookieratingUa і @pinupbets
  • Зробити ретвіт конкурсного поста
  • Тримати кулаки за головних зірок Парижа і Мюнхена у фіналі Ліги чемпіонів 2020!

Як отримати виграш?

Якщо всі умови виконано, ми з вами зв’яжемося у особистих повідомленнях Твіттера.

Нарахування виграшу відбуватиметься у вигляді фрібету на рахунок в Pin-up. Фрібет (безкоштовна ставка) — це бонус клієнта за участь в акції, спеціальні пропозиції і т.д. Від звичайної ставки він відрізняється тим, що при здійсненні парі ви не ризикуєте своїми грошима.

Під час розрахунку ставки, зробленої через фрібет, на баланс вашого рахунку зараховується чистий виграш, без урахування суми безкоштовної ставки.

Для прикладу: зроблена ставка на 1 000 UAH з балансу «фрібет» на коефіцієнт 1.95. В разі виграшу даної ставки виграш розраховується:

1 000 * 1.95 = 1 950 далі 1 950 – 1000 (сума ставки) = 950 UAH отже, 950 UAH – це сума, яку буде автоматично переведено на основний баланс клієнта (тобто «виграш по фрібету»). Виграш з фрібету доступний для подальших ставок на сайті Pin-up або для створення заявки на виведення коштів.

Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. За виникнення підозр у порушенні правил і / або створення підроблених рахунків, ігрових груп і т.д., Pin-Up залишає за собою право анулювати видані цими рахунками бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.

Акція носить розважальний характер. Pin-Up залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які, на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, які призводять до гарантованого прибутку, а також інших порушень чесної гри.

Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.

Зарахування виграшу за фрібетом на рахунок відбувається протягом 48-ми годин після закінчення конкурсного матчу.

Коментарі
Правила конкурсу
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Вас буде перенаправлено на сайт
Перейти на сайт