Затримка виплат – favoritsport.com.ua – 31 Березня 2016

Безпідставна UAH 5 тис.

Орфографію і пунктуацію автора скарги збережено.

Доброго дня! Адміністрація фаворитспорту при виводі коштів запросила копії паспорта з 1 по 3 сторінку відповідної якості після чого я їх відправив . Потім вони запросили банківську справку з повним номером карти , паспортними данними та ФИО.
Я являюсь клієнтом АТ РайфайзенБанкАваль . При зверненні в банк працівники банку та керівники відділень мені пояснили , що їх банк не відкриває повний номер карти нікому і ніколи раніше такі довідки не видавались , після чого банк видав мені довідку в якій вказані всі мої паспортні данні , номер розрахункового рахунку , ФИО , та номер карти в якому відкриті перші шість та останні чотири цифри і іншої карти з такою комбінацією цифр взагалі не буває та бути не може . Цей документ оформленний на іменному бланку та з круглою печаткою і підписом керівника відділення.
Але при розгляді мого звернення мені знов було відмовленно .
В службі підтримки працівники кажуть , що інші користувачі вже раніше і в данний момент надають такі справки . Але працівники в різних відділеннях та центральному київському відділенні не можуть казати неправду .

До звернення додаю фото різних довідок , які були видані мені банком , але не підійшли для операційного відділу Фаворитспорту .

Мої персональні данні на сайті :
ФИО – Мержук Павло Васильович
Дата народження:1992-12-24
Країна:Україна
E-mail:[email protected]
Номер рахунку:1454214

-Последнее мое обращение в службу поддержки , они как по шаблону каждый раз мне отправляют одно и тоже сообщение и никаких ответов не дают !!!
Катя Мержук
29 марта, 20:53

Доброго времени суток,администрация сайта .

Надеюсь на понимание и компетентность .

Согласно ваших правил на сайте :

6.4. Оператор має право:

6.4.2. Вимагати від гравців надання необхідних за законодавством документів для отримання виграшів.

Согласно ст.12 п.8 Закону України про державні лотереї

“Вимоги щодо надання документів, які посвідчують особу докускаються”

….но даже не во всех случаях .

Я предоставил вам скан-копии паспорта подходящего качества , скан-копию заявы , скан-копию документов которые полностью подтверждают то , что я являюсь владельцем всех банковских карт , которые вы запросили так как на них указан номер карты( 6 первых цифр и 4 последних , и если вы компетентны в этом вопросе , то должны знать , что другой карты с такой комбинацией просто быть не может) .

Я являюсь клиентом банка РайфайзенбанкАваль , и этот банк , несмотря на все мои старания , таки не выдал мне справку которую вы запросили , из-за того , что данный банк такие справки не выдает . Они выдают справки только такого образца , который я отправлял ранее , и полный номер карт указывать в справке не имеют права , так как это запрещается правилами банка, и никому никогда они подобные справки не выдавали .

Если вам кто-то когда-либо скидывал справки от этого банка , то они явно взяты незаконным путем .

Вопрос : Как я могу предоставить Вам справку , которую банк официально никому и никогда ранее не выдавал и сейчас не выдает ?!

На каком основании Вы вообще требуете от меня справку , которую банк не может официально предоставить? и откуда у вас информация в которой вы так уверены , что банк мне должен дать такую справку ?

Банковские работники посоветовали в добавок к предьявленным документам отправить скан-копию самих банковских карт ( карты являются именными с моей фамилией и именем ) на которых есть их полный номер и заверить их подписью .

Если такие документы Вам подойдут , то я отправлю в следующем письме .

Заранее спасибо .

Customer Support
30 мар. (1 дн. назад)

кому: мне
##- Введите свой ответ над этой строкой -##
Support Ag
Support Agent 13 (Customer Support)
30 марта, 4:59

Благодарим за обращение в ФаворитСпорт!

Предоставьте,пожалуйста, повторно копии Вашего паспорта в лучшем качестве с четко видимым оттиском печати.
Убедитесь, что вся информация хорошо видна, не обрезана и соответствует требованиям.
Отправленные ранее изображения не соответствуют требованиям.

Для рассмотрения Вашего запроса,пожалуйста, предоставьте справку с банка по карте ****1806 и *****1720
Справка должна быть оформлена в отделении банка, с мокрой печатью , полным номером карты (без «***» и «ххх») и паспортными данными владельца(ФИО, серия и номер паспорта).
Подобные справки выдаются по запросу владельца карты.
Обратите, пожалуйста, внимание сотрудника банка на то, что нам нужна справка информативного характера, без какой-либо информации по Вашему счету.

Після трьох неділь суперечок з банком та службою підтримки вже немає сил .
Допоможіть будь-ласка , надіюсь на плідну роботу .

Коментар РБ:

Гравець відкрив рахунок-дублікат на своє ім’я, але при новій реєстрації вказав паспортні дані своєї дівичини. За правилами контори, обидва рахунки мають бути закритими після виведення балансу.

Тому попереджаємо: якщо ви колись вже мали рахунок в якійс конторі, треба не відкривати новий, а звернутися в службу підтримки, щоб відновити старий.

Опубліковано у: Затримка виплат
Теги:
Всього: 57 скарг на Favbet (25/32)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт