Служба підтримки – 90000 RUB – Паріматч – 8 Жовтня 2017

Безпідставна RUB 90 тис.

Орфографію і пунктуацію автора скарги збережено.

Доброго дня!
Дуже надіюся на Вашу допомогу, оскільки букмекер не проявляє жодної лояльності.
Ситуація полягає в наступному:
1. На рахунок було заведено 12 500 руб.
2. За досить невеликий проміжок часу ця сума зросла до 103 000 руб.
3. Компанія заморозила вивід грошей, запросивши фото паспорта та лиця з паспортом для підтвердження особистості.
4. Після відправлення фото мені було повідомлено, що дата народження при реєстрації не відповідає тій, що в паспорті [я спробувала самостійно це перевірити, проте, як виявилось, дата народження не відображається в жодному з розділів мого рахунку, тому єдине що лишається – вірити БК Паріматч на слово].
5. В тому ж листі де стверджують, що дата некоректна, для верифікації особистості мене просять вислати документ, у якому дата співпадає з введеною раніше. Але, це технічно неможливо, оскільки:
а. Мені невідома початкова дата, оскільки вона принципово для мене скрита. При цьому я не виключаю, що мною дійсно могла бути зроблена помилка, оскільки всі ми люди, а тому так чи інакше іноді робимо помилки. Але, також, я не виключаю і те, що дата була вказана вірно, проте компанія може використовувати її скритий статус як зручну фігуру для конфіскації незручних для неї виграшів.
б. Як я можу надіслати МІЙ документ, з датою, яка відрізняється від тієї, що в ньому прописана? (А саме цього потребує в мене Паріматч).
6. Зрозуміло, що задовольнити такі нереалістичні вимоги я не змогла. Компанія зробила висновок, що я ухиляюся від верифікації особистості, хоча це зовсім не відповідає дійсності, так як я з легкістю готова зробити любі принципово можливі та адекватні дії для верифікації своєї особистості.
7. Компанія розблокувала вивід коштів, залишивши на рахунку 12 500 руб (повністю анулювавши весь мій виграш).
Я розумію, що в даній ситуації може бути присутня також і моя вина (якщо я таки дійсно випадково помилилась при введені дати). Але як би не було, я відчуваю себе несправедливо кинутою.
Дякую за увагу, надіюся Ви зможете мені допомогти.

Коментар РБ:

Аккаунт заблоковано через мультиаккаунтинг. За одною IP-адресою зареєстровано одразу кілька ігрових рахунків, в яких повністю ідентична манера гри

Опубліковано у: Служба підтримки
Теги:
Всього: 247 скарг на Parimatch (168/3/3/73)Написати скаргуОгляд
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт