Чинний чемпіон юніорського Australian Open звинувачений в договірних матчах

Рейтинг Букмекерів

Чинного чемпіона юніорського Australian Open 18-річного Олівера Андерсона звинуватили в організації договірного матчу на «Челленджері» в Траралгоні в жовтні 2016-го року.

18-річний тенісист постане перед судом 2 березня 2017 року року

Поліція штату Вікторія спільно з поліцією Латроб-Валлі і за участю букмекерів провела розслідування і пред’явила звинувачення Андерсону, пише The Age.

За версією слідства, Андерсон повинен був програти перший сет у матчі першого кола турніру проти свого співвітчизника Харрісона Ломбе. Перший сет дійсно залишився за Ломбе, але матч в підсумку завершився перемогою Андерсона – 4:6, 6:0, 6:2.

18-річний тенісист постане перед судом 2 березня поточного року.

Свідки, які спостерігали за матчем, не помітили в його грі нічого дивного, зазначає видання. При цьому італійський журналіст Стефано Берлінсіоні проаналізував поєдинок і навів приклади того, як Андерсон подавав по ходу зустрічі так, щоб програти перший сет.

Олівер Андерсон став переможцем юніорського Australian Open в січні 2016-го року. У фіналі турніру він переграв тенісиста з Узбекистану Джурабека Карімова. Зараз Андерсон займає 743-е місце в світовому рейтингу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?