Чи можна заробляти, роблячи ставки на спорт?

Рейтинг Букмекерів

На нашому сайті все більше і більше відвідувачів задають питання: як заробляти на ставках? Не те, щоб це питання раніше не обговорювалося. У нас є цілий розділ про професійний беттинг, присвячений спекуляціям на ставках. Але ці люди не питають про букмекерські виделки, валуї чи коридори. Їх цікавить, чи можна стабільно вигравати, вгадуючи результати спортивних подій?

11

Коротка відповідь – НІ!

Справа у тому, що букмекери у свою лінію закладають маржу, яка знижує шанси гравця виграти. Наведу найпопулярніший і простий приклад. Уявіть, що ви і я граємо в орла та решку. Кожен раз, коли виграю я, ви платите мені 100 гривень, а кожен раз, коли виграєте ви, я плачу вам 90.

Вам може пощастити і, підкинувши монету 10 разів, ви виграєте 7 разів. Але якщо монетку підкидати нескінченно, то випадіння орла та решки буде однаковим. Таким чином я залишуся у виграші, а ви у мінусі. На мій погляд, навіть найкращі аналітики не у змозі дати результат, який можна було б назвати заробітком.

Наприклад, Костянтин Геніч (а він, повірте мені, кращий) за весь період співпраці з РБ і з Betbureau (приблизно 1 рік) показав + 13%. Геніч просто безцінний у плані того, щоб ставити за ним і отримувати драйв від переживань, при цьому не втрачаючи грошей, але успішним бізнесом це ніяк не назвеш.

Отже, ні в якому разі не ставтеся до ставок як до джерела доходу. Робіть ставки тільки заради розваги. Я зі свого досвіду знаю, що дивитися футбол набагато цікавіше, коли на кону є гроші.

Якщо ви шукали правду і відразу потрапили до нас, то вам пощастило. Я звичайно ж буду намагатися, щоб цей пост був у топах пошуковиків, і сподіваюся, вдячні відвідувачі і веб-майстри мені у цьому допоможуть, поставивши лайк, твітнувши або розмістивши посилання на нього на форумах або на своїх сайтах.

Але зараз, коли я ввів запит “чи можна заробити роблячи ставки на спорт?”, Я натрапив на дві категорії сайтів.

Перші говорять, що це як би не легко, але вони, так, саме вони, можуть розповісти, як це робити. Це каперські сайти, які заробляють на продажі прогнозів. Каппери – це шахраї, я вже писав про це.

Другі кажуть, що це цілком реально і пропонують контору, де це можна зробити. Це сайти, які заробляють за допомогою партнерських програм букмекерів. Це означає, що вони отримують відсоток від програшів гравців (у деяких випадках з обороту), яких вони відправили в ту чи іншу букмекерську контору.

Ми, до речі, теж заробляємо на партнерських програмах букмекерів. Але на відміну від інших, ми не обманюємо своїх відвідувачів, кажучи, що, роблячи ставки на спорт, можна заробити. Чому? Просто у нашому колективі працюють чесні люди. А ось чому решта обманюють, спробую пояснити.

Справа у тому, що багато власників сайтів думають, якщо людині вселити, що він може заробити, роблячи ставки на спорт, він покладе депозит на рахунок, і його сума буде більшою тієї, яку він ввів би, якби знав, що на ставках люди, як правило, втрачають гроші. Насправді, це так і є.

Відповідно, власник сайту отримає більше прибутку, а у бізнесі це найголовніше. Зрештою, це ж особистий вибір людини. Ми всі знаємо, що безпринципні і готові заради грошей на все люди нерідко домагаються своєї мети і стають заможними людьми…

Але дозвольте мені довести вам, що можна заробити навіть більше, якщо говорити правду. Справа у тому, що один раз обдуривши людину, власник сайту отримає відсоток від великої суми одноразово, і обманутий гравець, який отримав сильний удар по своїй кишені, зрозуміє, що це ніякий не заробіток. І перестане грати.

А от якщо з самого початку пояснити людині, що це розвага, за яку потрібно платити, у гравця не буде сильних розчарувань, і він стане грати постійно. Природно, він не буде програвати великі суми, оскільки буде ставити усвідомлено, але все це триватиме набагато довше. Можливо, це стане його хобі на все подальше життя. Такий гравець, природно, принесе набагато більше прибутку, ніж той, якого обдурили.

Тим, хто зараз подумав, що гравець все одно перестане робити ставки, відчувши гіркоту поразок, я відповім, що насолода від перемоги завжди затьмарює гіркоту поразок. Ніщо не зрівняється з відчуттями, які ти відчуваєш, коли твоя ставка зіграла. Наш мозок так влаштований. Ми пам’ятаємо хороше і забуваємо погане.

Доповнення

Судячи з коментарів і відгуків у соціальних мережах, деякі читачі не до кінця розуміють, що я мав на увазі у цій статті. Тому я вирішив додати до посту кілька коментарів і мої відповіді на них, які по-моєму значно прояснюють суть.

  • Chebur

Ви пишете статтю у допущенні того, що букмекер спочатку визначає абсолютно правильні коефіцієнти. Хоча це не так. Змоделюємо повторно ситуацію з монеткою зі зміщеним центром ваги, про яку ви вже згадували. Припустимо, ви розрахували, що мат. очікування ймовірності випадання решки, за вашими розрахунками, дорівнює 0.7. В той же час, фактична величина мат. очікування становить, скажімо, 0,65. Гравець розрахував ймовірність як 0.67 і у цьому припущенні вибудовує свою стратегію. Букмекер, виходячи зі своїх розрахунків, сподівається на дистанції отримати прибуток і закладає маржу у 0.02. Тобто навіть з урахуванням маржі ви попереду букмекера по точності визначення коефіцієнта ставки. Ну і хто у такому випадку виграє після нескінченної кількості коін-фліпів?

Паруйр Шахбазян > Chebur

Все правильно, і я абсолютно з вами згоден. Але я писав не про гравців, які знаходять завищені коефіцієнти, а про тих, які хочуть «вигравати, вгадуючи результати спортивних подій». Повторююсь, якщо обертати маржу на свою користь, то можна вигравати.

Kotofey > Паруйр Шахбазян

Хм, дивно, чому я не бачив ваш коментар. Ось тепер я вас зрозумів і статтю теж!

До речі, хотілося б побільше коментів побачити в інтерв’ю з Обозним. Ось там порушена важлива проблема.

Chebur > Паруйр Шахбазян

Будь ставка – це вгадування результату спортивної події. Я так зрозумів, ви маєте на увазі «чи можна вигравати, ставлячи від болди». Тоді, звичайно, відповідь негативна.

Паруйр Шахбазян > Chebur

Ні, я мав на увазі інше. Ось я наприклад хочу зробити ставку. Якщо я хочу виграти, мені потрібно замість того щоб вибрати матч на який я хочу поставити (де я впевнений у тому чи іншому результаті), почати сканувати лінію букмекера на предмет помилок і завищених коефіцієнтів. У підсумку я поставлю на результат, в якому аж ніяк не впевнений, а просто через те що там у мене буде математична перевага!

Chebur > Паруйр Шахбазян

Ось тепер питання знято. Спасибі за пояснення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?