Чутки про перехід Варді до «Арсенала» вдвічі обвалили коефіцієнт на виліт «Лестера»

Олександр Веселов

Минулої п’ятниці ЗМІ розтиражували новину, котра суттєво натякає на те, що провідний нападник «Лестера» Джеймі Варді найближчим часом стане гравцем лондонського «Арсенала». На цю інформацію масштабно відреагували азартні гравці, значно збільшивши потік ставок на виліт «Лестера» після наступного чемпіонату, повідомляє портал Goal.com.

Беттори масово прогнозують завершення казки «Лестера», якщо Варді піде з клубу

Беттори масово прогнозують завершення казки «Лестера», якщо Варді піде з клубу

Користуючись даними букмекерської контори Bet365, можна змалювати наступну картину – після того, як з’явилась новина про ймовірний трансфер Варді, букмекер прийняв понад 1500 ставок на те, що «Лестер» за підсумками сезону 2016/2017 років вилетить до Чемпіоншипу.

Внаслідок такої динаміки ставок коефіцієнт на виліт «Лисів» знизився з 51.00 (2%) до 26.00 (4%).

«Після новини про трансфер Варді ми отримали значний потік ставок на виліт «Лестера», внаслідок чого коефіцієнт почав просідати – 41.00, 34.00, 26.00… І це ще не межа», – пояснив представник Bet365 Стів Фріт.

Відзначимо, раніше повідомлялось, що Варді сьогодні вдень, 6-го червня, прийме рішення стосовно трансферу до «Арсеналу», але 29-річний футболіст в складі збірної Англії відправився до Франції на Євро-2016, так і не поставивши крапку в чутках про своє найближче майбутнє.

Наприкінці минулого року ми інформували, що букмекера Bet365 було визнано кращим оператором року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт