ЧС-2018. Букмекер підбив підсумки ставок на мундіаль

Тарас Гончар

Фінальний матч мундіалю виявився далеко не найцікавішим, а останній поєдинок господарів чемпіонату привернув рекордну увагу. Такі дані озвучила компанія Parimatch, проаналізувавши найцікавіші моменти чемпіонату світу-2018.

ЧС-2018. Букмекер підбив підсумки ставок на мундіаль

ЧС-2018. Букмекер підбив підсумки ставок на мундіаль

Матч росіян з Хорватією виявився найбільш затребуваним серед любителів робити прогнози на результат поєдинків (42 тисячі ставок). На другій позиції була гра Росія – Іспанія. Цікаво, що фінальний поєдинок Франції та Хорватії опинився лише на третьому місці. Топ-5 найпопулярніших матчів неочікувано закривають зустрічі Хорватія – Данія та Колумбія – Англія.

У свою чергу, найменше уваги привернув матч Єгипет – Уругвай (8 тисяч ставок).

Найбільш непередбачуваним матчем, фінал якого зруйнував всі прогнози букмекерів і спортивних аналітиків, виявився поєдинок Росія – Хорватія. Хорвати загалом стали сенсацією ЧС-2018 – відразу три їх матчі увійшли в топ-5 найбільш непередбачуваних (проти росіян, данців і англійців). Зруйнували стереотипи також корейці в матчі з німцями, а також бразильці в поєдинку зі швейцарцями.

Загалом на чемпіонат світу було зроблено 1,5 мільйона ставок у БК Parimatch, а середня кількість прогнозів на один матч склала 20 тисяч.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?