Чотири гравці в крикет з Африки дискваліфіковані за договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Федерація крикету Південної Африки (CSA) дискваліфікувала чотирьох гравців за участь в договірних матчах. Керівництво CSA відзначило, що продовжує розслідування справи і найближчим часом може розширити список обвинувачених.

4

Тсолекіле дискваліфікований на 12 років

Найбільше покарання отримав 35-річний спортсмен Тамі Тсолекіле, якому заборонили брати участь в офіційних поєдинках на 12 років. По 10 років дискваліфікації отримали Ці Мбхалазі і Пумелела Матшікве, на сім років відсторонений від ігор Джин Саймес. Рішення Федерації крикету Південної Африки вступило в силу 1 серпня поточного року, повідомляє SBC News.

Керівництво CSA стверджує, що дискваліфіковані гравці брали участь в договірних матчах Ram Slam T20 Challenge, в якому змагаються шість професійних команд. Раніше у справі про матчі з фіксованими результатами у рамках турніру на 20 років був відсторонений 37-річний Гулам Боді. Судячи з усього, нових дискваліфікації довго чекати не доведеться.

Виконавчий директор Федерації крикету Південної Африки Харун Лоргат заявив, що CSA не потерпить зв’язку гравців з договірними матчами в жодній формі. «Наше ставлення до будь-яких форм корупції зрозуміле та послідовне. Ось чому ми прийняли настільки серйозні рішення. До їх честі, гравці зізналися в скоєнні злочинів і співпрацювали зі слідством. Вони покаялися і підтвердили готовність брати участь в освітніх програмах по боротьбі з корупцією», – повідомив Лоргат.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?