«Чорноморець» – «Металург»: черговий дивний матч в УПЛ

Олександр Веселов

Відштовхуючись від динаміки коефіцієнтів в лініях букмекерських контор та подій самого поєдинку, можна зробити висновок, що в українській футбольній Прем’єр-лізі було зіграно черговий підозрілий матч – мова про дуель 11-го туру між «Чорноморцем» та «Металургом», що відбулася в Одесі. На це звернули увагу у блозі сайту sports.ru.

«Чорноморець» забив майже стільки, скільки за попередні 10 матчів УПЛ

«Чорноморець» забив майже стільки, скільки за попередні 10 матчів УПЛ

Коефіцієнт на перемогу одеського «Чорноморця» у матчі проти запорізького «Металурга» почав падати з моменту відкриття ліній в букмекерських конторах.

Якщо за 4 дні до матчу на одеситів можна було поставити з коефіцієнтом 2.20, то вранці 18-го жовтня лінія «прогнулася» до 1.60. Перед стартовим свистком перемога «Чорноморця» оцінювалася котируванням 1.25. Тільки на біржі BetFair на перемогу господарів було поставлено більше 50 тисяч євро. Між іншим, «Чорноморець» не перемагав в УПЛ з листопада минулого року.

Про фінансові проблеми запорожців відомо давно. Нагадаємо, що керівництво клубу більше місяця тому повідомило про припинення фінансування команди з 1-го жовтня.

По завершенню 17 стартових хвилин поєдинку рахунок був вже 3:0. Матч завершився з рахунком 5:2. «Чорноморцю» не вистачило всього одного гола, щоб забити стільки, скільки за попередні 10 матчів в УПЛ.

Як написав на своїй сторінці в Твіттері Володимир Звєров, головний редактор програми «ПРОФУТБОЛ» і член Комітету з етики та чесної гри ФФУ: «Коли коефіцієнт на перемогу «Чорноморця» падає за 3 дні з 2.60 до 1.30, без видимих причин, не треба дивуватися таким голам і такому рахунку».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?