До чорного списку рейтингу доданий букмекер Worldbetbk

Тарас Гончар

Букмекерська контора Worldbetbk додана в стоп-лист нашого рейтингу. Ні в якому разі не відкривайте рахунок в цій компанії.

worldbet-blacklist

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Worldbetbk

Сайт ставок на спорт працює без ліцензії, представники компанії відмовляються йти на контакт і ігнорують наші запити. Букмекер не надає інформацію про компанію. Сайт працює з перебоями і помилками.

Цільовий ринок компанії – гравці з країн СНД. Сайт доступний російською та англійською мовами. Завести рахунок можна лише в російських рублях. Служба підтримки відповідає через форму зворотного зв’язку особистого кабінету.

Ми наполегливо не рекомендуємо робити ставки в конторах з оцінкою нижче «4». Якщо у вас є скарга на БК Worldbetbk, можете заповнити форму на нашому сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?