До чорного списку рейтингу доданий букмекер Saturnbet

Тарас Гончар

Букмекерська контора Saturnbet додана в стоплист нашого рейтингу. Цей букмекер приховує інформацію про себе і, швидше за все, працює без відповідної ліцензії. Ні в якому разі не відкривайте рахунок в цій компанії!

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Saturnbet

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Saturnbet

Букмекерська контора Saturnbet не надає ніякої інформації про дату створення компанії, адресу, ліцензії.

Сайт доступний в російській версії і приймає російські рублі. Пропонує ставки на спорт і кіберспорт. Введення засобів можливий через платіжний сервіс Free-Kassa, тоді як зробити заявку на виведення можна через Visa, Mastercard, QIWI Wallet, Yandex.Money, WebMoney. Написати технічній підтримці можна в лайв-чаті.

Ми наполегливо не рекомендуємо робити ставки в конторах з оцінкою нижче «4». Якщо у вас є скарга на БК Saturnbet, можете заповнити форму на нашому сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?