До чорного списку рейтингу доданий букмекер Marafonset

Тарас Гончар

Букмекерська контора Marafonset додана в чорний список нашого рейтингу. Букмекер працює без ліцензії. Ні в якому разі не відкривайте рахунок в цій конторі!

chs

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Marafonset

Букмекерська контора Marafonset ігнорує всі запити «Рейтингу Букмекерів», що стосуються інформації про компанію. На букмекера надійшло дві скарги від ошуканих клієнтів, чиї ігрові рахунки були обнулені.

Сайт доступний в російській версії і приймає російські рублі. З функціоналу тільки ставки на спорт і кіберспорт. Написати технічній підтримці можливе лише по електронній пошті.

Ми наполегливо не рекомендуємо робити ставки в конторах з оцінкою нижче «4». Якщо у вас є скарга на БК Marafonset, можете заповнити форму на нашому сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?