До чорного списку рейтингу доданий букмекер Betwinners

Тарас Гончар

Букмекерська контора Betwinners, що працює в мережі Інтернет без відповідної гральної ліцензії, занесена в чорний список рейтингу букмекерів. Ні в якому разі не користуйтеся послугами цієї компанії.

Betwinners-blacklist

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Betwinners

На сайті немає інформації про компанію, її адресу, ліцензії та дату заснування. На БК Betwinners надходять скарги від ошуканих гравців, які скаржаться на конфіскацію виграшів, неправильно розраховані ставки і затримку виплат.

Букмекер не відрізняється широким функціоналом і вибором послуг, пропонуються виключно ставки на спорт. Сайт представлений російською мовою, відкрити рахунок можна в російських рублях.

Ми не рекомендуємо робити ставки в конторах з оцінкою нижче 4. Якщо у вас є скарга на БК Betwinners, «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?