До чорного списку рейтингу доданий букмекер Betlive

Тарас Гончар

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Betlive. Контора працює без гральної ліцензії, ні в якому разі не відкривайте рахунок в цій компанії.

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Betlive

Букмекерська контора Betlive розпочала діяльність в 2018 році. Компанія оперує в мережі Інтернет без відповідної ліцензії регулятора.

БК орієнтована на російськомовну аудиторію. Сайт та технічна підтримка доступні російською мовою. Завести рахунок можна в одній з семи доступних валют, включаючи євро і долар США. Представлені популярні методи платежу і виведення коштів.

Ми просимо всіх гравців залишати свої відгуки на сторінці до огляду букмекерської компанії. Якщо у вас є скарга на БК Betlive, «Рейтинг Букмекерів» прийме її до розгляду.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?