До чорного списку рейтингу доданий букмекер Bet+

Тарас Гончар

Букмекерська контора Bet+ додана в чорний список нашого рейтингу. Букмекер не надає жодної інформації про себе і працює без ліцензії.

ch

До чорного списку рейтингу доданий букмекер Bet+

Ця букмекерська контора знаходиться в чорному списку. У жодному разі не відкривайте рахунок в цій компанії! Букмекер не надає інформацію про компанію та ліцензії. Також представники Bet+ ігнорують всі наші запити.

БК Bet+ приймає гравців з України та країн СНД. Сайт доступний російською мовою, а з валют приймаються тільки російські рублі. Користуватися сайтом можна також з мобільних пристроїв, додатки відсутні. Служба підтримки відповідає тільки по електронній пошті.

«Рейтинг Букмекерів» просить всіх, хто користувався послугами БК Bet+, залишити свій відгук у коментарях до огляду букмекера.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт