До чорного списку рейтингу доданий букмекер 24Megabet

Тарас Гончар

Букмекерська контора 24Megabet додана в стоп-лист нашого рейтингу. Букмекер працює без ліцензії, представники компанії не надають інформацію про компанію, ігноруючи наші запити. Ні в якому разі не відкривайте рахунок в цій компанії!

24

До чорного списку рейтингу доданий букмекер 24Megabet

Букмекер працює без гральної ліцензії. На сайті немає інформації про дату створення компанії, адресу, способи виведення коштів.

БК 24Megabet пропонує своїм гравцям ставки на спорт і кіберспорт. Сайт перекладений на російську мову, відкрити рахунок можливо тільки в доларах США. Є мобільна версія.

«Рейтинг Букмекерів» отримав скаргу від клієнта цієї БК, якого ввели в оману перемогою в лотереї, а також виманювали кошти.

Ми наполегливо не рекомендуємо робити ставки в конторах з оцінкою нижче «4». Якщо у вас є скарга на БК 24Megabet, можете заповнити форму на нашому сайті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?