«Чорні смуги» в ставках. Як з ними боротися?

Рейтинг Букмекерів
Сьогодні професійний гравець The Red порушує тему «чорної смуги» в беттингу. Що це таке і як з нею боротися?
«Чорні смуги» в ставках. Як з ними боротися?

«Чорні смуги» в ставках. Як з ними боротися?

Беттинг – це вам не точна наука. Так, в ньому є багато стратегій гри. Якісь перспективні і продуктивні, а якісь зовсім збиткові. Але 100% гарантії виграшу не дасть жодна з них. Тому що в ставках її немає. Інакше б уже не було букмекерів на земній кулі. Тут все залежить від безлічі факторів, у тому числі і від вашого везіння. Адже ви прогнозуєте результат спортивної події, в якій беруть участь інші люди. Це спортсмени, але вони є людьми. Ми не знаємо, що діється в їхній голові, як саме вони провели ніч напередодні матчу, і так далі. Але ж все це може вплинути на підсумковий результат поєдинку.

Програші – невід’ємна частина ставок на спорт

У нас немає «Спортивного Альманаху», як у «Назад в майбутнє», щоб бути впевненими в результаті будь-якого матчу. Тому залишається покладатися на особисті знання та досвід, а також везіння. Але і цього не завжди буває достатньо для перемоги на ставках. Тут не вдасться постійно вигравати і отримувати прибуток щодня. Програші – невід’ємна частина ставок на спорт.

До них потрібно бути готовими з самого початку, щоб вони не стали сюрпризом. В такому випадку гравець може просто «зламатися» психологічно. Особливо це стосується гравців-початківців на ставках. Багато з них дуже амбітні і самовпевнені люди. Напевно, кожен з нас робив перші кроки в беттингу з таким настроєм. Але треба відразу розуміти, що будуть і поразки. Без них не буде перемог, і до них необхідно бути готовими. Більш того, часом вони будуть складатися в серії. Це називається «луз-стрік», або просто «чорна смуга».

Якщо ви гравець-початківець, але у вас зовсім нічого не виходить в беттингу і кожна ставка обертається програшем, краще задуматися про «завершення кар’єри». Новачки впевнені в собі, а чим більше невдач, тим відчайдушніше вони прагнуть виправити ситуацію. У таких ситуаціях беттинг затягує, як трясовина, і зі звичайної гри перетворюється в залежність. Позбутися від неї вдається не кожному. Тому до програшу потрібно бути готовими заздалегідь. Крім того, важливо вміти їх приймати.

Як побороти «чорну смугу» в ставках на спорт?

Для боротьби з «луз-стріками» можна застосувати декілька способів.

Пауза в ставках – найпопулярніший метод. Коли серія невдач затягується, з неї завжди важко вибратися. Багато гравців, піймавши «луз-стрік», прагнуть негайно відігратися. Цього робити не можна. Відіграші в ставках завжди ведуть в нікуди. Багато гравців, відіграючись, ще й суми ставок збільшують. Цього робити теж не можна, інакше можна залишитися «без штанів». Набагато простіше і краще зробити паузу. Кожна діяльність «приїдається» і викликає втому. Людині необхідна «зміна обстановки».

Тому коли вас наздогнав «луз-стрік» в беттингу, треба на якийсь час забути про ставки і не робити їх взагалі. Відпочиньте і перемкніть свою увагу нову книгу, серіал або займіться чимось іще. Так ви зможете відволіктися і відпочити від беттингу, що важливо. Регулярна гра, день у день, просто «замилює» свідомість і ваш погляд на події, тому стає важче вибратися з «луз-стріку». Після паузи і відпочинку ви зможете по-новому подивитися на світ беттингу. Іншими словами, ви повернетеся зі свіжими ідеями.

Робота над помилками. Вона важлива в будь-якій справі, в тому числі і в беттингу. Мало хто з гравців готові зізнатися собі в своїх помилках. Їх роблять всі гравці, але важливо зрозуміти, в чому вони полягають. Варіантів може бути багато. Наприклад, у вас не виходить грати на обраних ринках (результат, тотал або фора), не підходить якийсь вид спорту. Не всі беттори зупиняються на одному виді спорту. Якийсь дається краще, якийсь гірше. У такому випадку важливо відмовитися від того, де не йде. Крім того, вам може не підходити обрана стратегія для гри. В такому випадку її краще замінити.

Самоусунення з гри. Третій і найдієвіший спосіб позбутися від «луз-стріку». Радикальний, але єдиний для деяких бетторів. Метод для тих, хтось не може впоратися з емоціями і починає занурюватися все глибше в безодню програшів на ставках. Для тих, хто програє чергову зарплату поспіль, виставив заради грошей на ставку холодильник на ОLX або став звертатися в «швидкі позики» тільки заради походу в найближчу будку. Для таких гравців сучасні букмекери придумали функцію «самоусунення з гри», яку можна активувати в особистому кабінеті. Часом знайти іншого способу впоратися з низкою програшів на ставках просто неможливо.

Особистий досвід

Від себе особисто можу додати, що перерва в ставках – це дуже дієвий метод подолання «луз-стріку». Крім того, важливо вміти визнавати свої поразки і не кидатися з шаленими очима негайно відіграватися.

Гру на ставках я почав дуже давно. Здійснюючи перші ставки, я був дуже амбітний. Хотів виграти побільше грошей і вмить. Збирав банальні експреси, де «не доїжджають» ставки на кшталт «Реал» П1» (в моєму випадку це був «Мілан»). Так тривало досить довго. Звичайно, суми ставок тоді були смішні, але тим не менше. У якийсь момент я втомився від поразок, визнав свою неспроможність і просто відмовився від ставок. Вирішив, що немає сенсу витрачати гроші даремно (нехай і невеликі), а разом з ними і нерви.

Перерва тривала близько року. Згодом вирішив спробувати знову. Не відразу стало виходити так, як хотілося. Але погляд на ставки був уже іншим. Поступово я став відмовлятися від банальних експресів на фаворитів, накопичував досвід і шукав нові варіації гри. Паралельно слухав думки і ідеї досвідченіщих гравців. Ясна річ, фільтрував їх на «потрібне» і «непотрібне». У підсумку це все дуже допомогло стабілізувати гру, знайти для себе оптимальні ринки і виробити власне бачення беттингу та кожного матчу.

Паузи допомагають і зараз, якщо справа стосується «луз-стріку».

Підводячи підсумок

Пропоную резюмувати все вищесказане. У ставках є місце не тільки перемогам, але і поразкам. Останні приходять несподівано, а деколи надовго. Боротися з ними складно, але можна. Для цього важливо бути готовим до програшу і мати сили боротися з ними. Шукати їх причини, ніколи не впадати у відіграші, а також робити паузи в грі. Останнє найважливіше. Якщо ж у вас не виходить побороти емоції від поразок, і вони затягують вас з новою силою, вихід лише один – самоусунення з гри.

Діліться думками про прочитане в коментарях. Окрім того, ставе питання, якщо вони є, і розкажіть про особистий досвід боротьби з «луз-стріками». Сподіваюся, вам було цікаво і буде корисно в подальшому.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт