Чому ми видаляємо коментарі і блокуємо користувачів

Рейтинг Букмекерів

У коментарях і призначених для користувача матеріалах на «Рейтингу Букмекерів» ми вітаємо шанобливе ставлення до інших користувачів і редакції сайту, а також дотримання інших цілком звичайним для будь-якого інтернет-ресурсу правил. Ця замітка відповідає на питання про те, чому ви можете опинитися в «бані» на нашому сайті.

unspecified-1-1

Критерії та правила модерації коментарів

1. Спам (зокрема рекламний)

Не варто засмічувати «Рейтинг Букмекерів» спамом. Повторювані багаторазово повідомлення і рекламний спам з посиланнями на сторінки каппера/капперських сайтів, онлайн-казино тощо підлягає видаленню.

2. Повідомлення не по темі (флейм)

Коментарі, що не мають стосунок до теми матеріалу, підлягають видаленню. Не потрібно обговорювати сорти залізобетону в огляді букмекерської контори, наприклад, або ваші політичні, релігійні, сексуальні та інші переваги.

3. Нецензурна лексика

Коментарі, що містять лайки і мат (не обов’язково адресовані конкретній особі), будуть видалені.

4. Рекламні пости і «чорний» PR

Прихована реклама не набагато краще рекламного спаму і видаляється не менше оперативно. Крім того, караються пости, які цілеспрямовано очорнюють ту чи іншу букмекерську контору – дезінформація, «чорний» PR тощо тягне на бан.

5. Образливі коментарі на адресу редакції «Рейтингу Букмекерів» або інших читачів

На «Рейтингу Букмекерів» ми вітаємо шанобливе ставлення користувачів до інших користувачів і редакції сайту. Тому всі коментарі образливого змісту будуть видалені.

6. Тролінг

Члени команди експертів і прогнозисти «Рейтингу Букмекерів» щодня стараються для читачів, ділячись своїм баченням результату тієї чи іншої спортивної події. Вони не нав’язують вам свою думку. Якщо ви програли ставку, це винятково ваша відповідальність, і винагороджувати експертів, які пишуть для вас аналітику, тролінгом не варто. Аналогічно неприйнятний тролінг інших користувачів. Якщо ваша думка не збігається з іншою, необхідно висловити його в належній формі.

Призначені для користувача аккаунти, особливо порушників вищезазначених правил і критеріїв, будуть заблоковані. Будь ласка, поважайте один одного.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?