Чому потрібно мати рахунки в різних БК

Рейтинг Букмекерів
В рамках чергового матеріалу «Рейтинг Букмекерів» пропонує розповідь професійного гравця The Red про причини, чому гравець повинен мати в своєму активі рахунки в різних БК, а не зупинятися на одному конкретному букмекері.
ставки

Чому потрібно мати рахунки в різних БК

Досвідченим гравцям даний епос здасться банальним, але більшість новачків в беттингу не розуміють сенсу мати активні рахунки відразу в декількох букмекерських конторах, і прагнуть вибрати одну для гри. Реєстрації в різних вони найчастіше проводять заради вітальних бонусів. Безумовно, збір бонусного врожаю не позбавлений сенсу і приємний, але реєстрації в різних БК мають і інший, більш широкий зміст.

Безумовно кожен має право відчувати більше симпатій до якогось одного букмекера та грати там частіше. Це право кожного. Але будь-який досвідчений гравець і, тим більше професійний, підтвердить вам важливість наявності рахунків не в одній і не в двох БК, а в максимальній кількості нормальних букмекерських контор, у яких немає проблем з виведенням грошей. Хтось, напевно, встиг подумати про «виделки». Але, ні – мова зараз не про них. Букмекери давно стали дуже суворі щодо «виделочників». Так що мова не про це.

Реєстрація в різних БК відкривають перед вами більше ходів для маневрів і успішної гри

Колись давно, коли інтернет-букмекери тільки з’являлися на світ і намагалися переманити гравців з насиджених місць в ППС, реєстрація в різних БК передбачала просто можливість поставити. Сервіси не були так розвинені, а технічні перерви в БК могли тривати і близько доби. Крім того, у кожного букмекера бували технічні перебої в роботі. Так що реєстрація в декількох БК були обов’язкові заради можливості поставити.

Тепер же наявність рахунків одразу у кількох БК важлива для можливості не просто поставити, а зробити це вигідно. Головний сенс полягає саме в ширині вибору. Попри те, що всі букмекери прагнуть вдосконалювати послуги для своїх клієнтів, досі в окремих БК існують свої переваги перед конкурентами. У когось більший акцент на лайв-ставки, що дає гравцеві масштабний вибір подій і розпису матчів у режимі реального часу. Хтось робить солідну ставку на статистику, хтось дає більше чемпіонатів у лінії, а у когось присутні нестандартні варіанти, яких не знайти в інших БК. Наприклад, хтось буде давати президентські вибори, а у когось такого ринку не буде, і тому подібне. Таким чином, реєстрація в різних БК відкривають перед вами більше ходів для маневрів і успішної гри.

Крім того, важливий момент полягає і в тому, що маючи активні акаунти в різних БК, ви отримуєте можливість робити ставки вигідно. Банально кажучи, у когось можуть бути вищі котирування на той ринок, який здається вам в перспективі виграшним. Хтось із букмекерів може із запізненням відреагувати на важливі новини або світовий рух лінії, і з запізненням знизити котирування в потрібному місці. А ставити «дорожче» за інших завжди приємно. Деякі букмекери досі можуть зробити помилку при виставленні котирувань і допустити десь «аномальні» або просто занадто завищені котирування. Звичайно, за власні помилки букмекери платять зараз набагато рідше, ніж раніше. Але деколи вдається заробити на їхній неуважності. Для відстеження всіх подібних ситуацій зараз існує багато різних сервісів і сканерів – як платних, так і безкоштовних. Користуючись ними, будь-який гравець завжди буде в курсі руху лінії і того, де є більш вигідна пропозиція щодо коефіцієнтів.

Якщо ж у вас не буде рахунку в потрібній БК, то за час реєстрації та внесення депозиту ви ризикуєте просто втратити можливість поставити з вигодою для себе

І якщо у вас вже є рахунки у всіх адекватних і надійних БК, які не будуть утримувати ваш виграш або мають намір затягувати виплати, ви завжди зможете оперативно реагувати на можливість поставити вигідно. Якщо ж у вас не буде рахунку в потрібній БК, то за час реєстрації та внесення депозиту ви ризикуєте просто втратити можливість поставити з вигодою для себе.

Підводячи підсумок всього вищесказаного, варто ще раз повторитися коротко. Наявність рахунків в різних букмекерських конторах розкриває перед вами нові кордони і можливості в беттину, збільшує кількість маневрів і ходів. Це важливо навіть для тих гравців, хто грає просто в задоволення і заради розваги. Чим більше рахунків – тим більше варіантів для ставок. Так що не зациклюйтеся на одному букмекері, а грайте з різними. Це принесе вам більше задоволення і дозволить збільшити шанси на виграш.

Ось так все банально і просто. Якщо у когось з вас, дорогі читачі, є що додати або виникли питання – коментарі до ваших послуг!

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт