Чому не всі цим займаються?

Рейтинг Букмекерів

До появи букмекерів в Інтернеті займатися цим було технічно неможливо. Арбітражна ситуація зазвичай не триває дуже довго, всього 1-10 хвилин. Деякі ситуації можуть тривати довше, але це швидше виняток, аніж правило. Це означає, що вкрай важливо мати можливість стежити за коефіцієнтами в реальному часі.

Отримувати інформацію про коефіцієнти по SMS на свій мобільний телефон, наприклад, марно. До того часу, як ви отримаєте текстове повідомлення на свій телефон, виделка зникне. Зараз все більше людей вибирають роботу з букмекерськими виделками в якості основного заняття або додаткового заробітку у вільний час.

Дохід:

Ви можете очікувати приблизно 15% прибутку на місяць від загальної суми, залучену в роботі. Ваш прибуток безпосередньо залежить від часу, який ви готові присвятити цьому заняттю. Зазвичай 10% прибутку на місяць одержує будь-яка людина, яка підійшла до цієї роботи більш-менш серйозно.

Початковий капітал:

Мінімальна рекомендована сума, яку ви повинні використовувати, – близько 500 $. Сума менше цієї не дозволить вам підтримувати баланс коштів між різними букмекерськими конторами, і ви будете не в змозі ефективно робити ставки. Чим більший ваш початковий капітал, тим більше ви заробите. Якщо ваша мета – 10% від вкладених грошей на місяць, початковий капітал у розмірі 1500 $ дозволить вам заробити 150 $ за перший місяць. Для деяких людей це, можливо, й достатньо, але для інших подібна сума просто не варта зусиль. Це є відповіддю на питання, чому не всі займаються роботою з букмекерськими виделками. Але подумайте – 10% на місяць! Це значний дохід. Порівняйте його з доходом від будь-якого банківського депозиту. В кращому випадку вам запропонують 10% на рік. Чому ви повинні тримати кілька тисяч доларів на своєму ощадному рахунку з доходом 0,83% на місяць, коли можна інвестувати їх у букмекерські виделки й отримати 120% на рік або більше, використовуючи як капітал зароблений на виделках? Поки це питання задають собі деякі люди, ви можете бути серед перших, хто досяг успіху.

Час:

Ще одна причина, по якій не всі займаються букмекерськими виделками, полягає в тому, що навчання цього вимагає деякого часу та відданості справі. Спочатку велика частина часу йде на те, щоб зрозуміти, як це працює. Але ж це головний принцип будь-якої справи! Уважно вивчіть роботу з букмекерськими виделками, щоб заробити на них.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?