Чоловік намагався сплатити борги з азартних ігор, продавши власну дочку

Рейтинг Букмекерів

Житель Єрусалиму був заарештований місцевою поліцією за спробу продати свою тримісячну доньку з метою покриття власних боргів від азартних ігор, повідомляє Times of Israel.

У відчаї «батько» - ігроман зважився на немислиме

У відчаї «батько» – ігроман зважився на немислиме

Поліція отримала від одного з інформаторів «наводку», що 30-річний місцевий житель пропонує охочим купити його новонароджене немовля. Маля трьох місяців від народження новоспечений татусь мав намір продати за 100 тис. ізраїльських шекелів ($25,700 тис).

З дозволу окружного прокурора Єрусалиму правоохоронці провернули операцію з використанням поліцейського під прикриттям. Останній вийшов на контакт з чоловіком і заявив про готовність купити дівчинку. На питання про причину продажу «батько» заявив, що в результаті захоплення азартними іграми у нього є великі грошові борги. Продаж дитини – для нього один із способів розплатитися.

Після декількох зустрічей  минулого четверга цей чоловік був заарештований. Далі чекати поліція не могла, так як чоловік був украй роздратований і постійно квапив з оплатою – за його словами, були й інші клієнти, які готові купити немовляти. Останнє – неправда, додали в місцевому поліцейському управлінні.

Разом з татусем була затримана і його 27-річна дружина, мати дитини.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?