Чого чекати від кращих букмекерських контор?

Рейтинг Букмекерів

«Рейтинг Букмекерів» розповідає про те, що відрізняє кращі букмекерські контори в інтернеті від інших. Тут ми привели головні відмінні риси хороших та поганих онлайн-букмекерів. Сподіваємося, що матеріал допоможе вам визначитися з конторою для гри або скласти об’єктивну думку про ту, в якій ви вже граєте.

Кращі букмекерські контори в інтернеті: якими вони мають бути?

Кращі букмекерські контори в інтернеті: якими вони мають бути?

1.Якісний продукт

Якщо надійність – це те, за рахунок чого можна утримати гравця, то якість даного продукту – це те, за рахунок чого можна залучити гравця.

Високі максимуми, високі коефіцієнти, широкий розпис, зручність сайту, різноманітні бонуси, російська версія сайту – все це дуже важливо, особливо для тих, хто багато грає на ставках. Пройдемося по кожному пункту.

Високі максимуми

Високі максимуми відрізняють солідну контору від букмекера-новачка, тому що великі букмекери не бояться взяти велику ставку від гравця, який грає за правилами. Нинішні засоби боротьби букмекерів з професіоналами помітно виросли за своїм рівнем, так що контори набагато швидше і точніше можуть вирахувати тих, хто до ставок відноситься винятково як до заробітку. Є такі контори, які ніколи не знижують максимуми – вони існують для професійної гри.

Високі коефіцієнти

Цей пункт не потребує зайвих пояснень. Само собою зрозуміло, що ви захочете поставити з більш високим коефіцієнтом на певну подію. Якщо у сусідніх магазинах одні й ті ж кросівки продаються за різною ціною, то ви  виберете ті, які дешевше, чи не так? Так і у грі на ставках, тільки різниця не у кроках до іншого магазину, а у кліках мишки. Є спеціальні сервіси порівняння коефіцієнтів – платні та безкоштовні. Деякі букмекери для залучення клієнтів намагаються виставити на подію якомога більш високий коефіцієнт – вище, ніж у конкурентів.

William Hill пропонує зробити ставки на 29 видів спорту

William Hill пропонує зробити ставки на 29 видів спорту

Широкий розпис

Ставки на футбол користуються найбільшою популярністю серед клієнтів онлайн-букмекерів, не рахуючи орієнтованих на США та Азію. Це цілком логічно, бо футбол – король спорту, і це справедливо для більшої частини країн світу. Футболісти з плином часу стали навіть більш відомі, ніж актори і музиканти. Але на футболі світ клином не зійшовся. Найбільші контори пропонують зробити ставку на десятки видів спорту, деякі – навіть на політичні, світські, соціальні події і навіть шоу на кшталт конкурсу краси. Все робиться для того, щоб кожна азартна людина знайшла для себе можливість укласти цікаве парі. Кращі контори намагаються охопити якомога більшу аудиторію.

Зручність сайту

Робити ставку має бути зручно, потрібну подію і потрібний ринок повинні знаходитися легко, інтуїтивно. Сайт повинен завантажуватися швидко, володіти приємним дизайном, повинен бути функціональним. Гравець повинен за короткий час освоюватися і без особливої ​​плутанини знаходити все, що йому потрібно. Але й тут велику роль відіграють переваги. Наприклад, десь вкладка «футбол» розміщена на самому верху як найпопулярніша, десь – за алфавітом. У деяких конторах «футболом» називається американський футбол, а футбол традиційний – «сокер». Тому серфінг по деяких букмекерських сайтам вимагає звички.

Окрема стаття, що стосується зручності сайту, – це грамотна локалізація. Деякі сайти букмекерів і зовсім не мають російської мови, так що без перекладача, а ще краще – доброго знання англійської та потрібної термінології, краще туди не сунутися. Про рекомендованих нами букмекерів з російськомовною версією сайту ви можете дізнатися тут.

Наявність мобільної версії та додатків

Безумовно, зробити ставку за допомоги телефону у будь-якому місці, де є Інтернет, набагато зручніше, ніж бігти до персонального комп’ютера, щоб встигнути поставити до початку цікавить матчу. Про рекомендованих нами букмекерів, які мають мобільну версію сайту, ви можете дізнатися тут.

Хороші букмекери намагаються балувати своїх клієнтів різного роду бонусами

Хороші букмекери намагаються балувати своїх клієнтів різного роду бонусами

Ще один спосіб залучення гравців – це різного роду бонуси. Букмекери, намагаючись стимулювати приплив клієнтів, пропонують отримати бонусні кошти при реєстрації. Деякі букмекери пропонують повернення у випадку, якщо ваша ставка на певну подію не виграє. Також контори можуть пропонувати завищені коефіцієнти на певні події чи експреси.

2.Ефективність фінансової служби

Так як все у букмекерській справі обертається навколо обороту коштів, то і фінансова служба букмекера повинна бути ефективною. Тут варто виділити два основних пункти: різноманітність методів депозиту/виплати та швидкість зарахування/виведення коштів.

Контори, які орієнтуються на російського клієнта, крім світових платіжних сервісів, також працюють з такими платіжними сервісами, як «Яндекс.Деньги», Webmoney, QIWI та іншими, які користуються популярністю на наших теренах. Детальніше про різноманітність методів депозиту/виплати ви можете дізнатися в огляді відповідної контори з нашого рейтингу. Також в оглядах ви знайдете інформацію про грошових одиницях, в яких доступно відкриття рахунку.

Контори, які орієнтуються на російський ринок, пропонують популярні у Росії методи платежів для поповнення рахунку і виведення

Контори, які орієнтуються на російський ринок, пропонують популярні у Росії методи платежів для поповнення рахунку і виведення

Крім того, ми радимо ознайомитися з комісіями при поповненні і виведенні коштів з рахунку. Багато букмекерів беруть на себе комісію платіжних систем. Наприклад, поповнити і вивести гроші з рахунку в William Hill або Betfair за допомогою Skrill можна без комісії.

Важливим пунктом є також швидкість виплат. Гравцям навряд чи сподобається тиждень чекати своїх грошей. Оптимальний період успішного здійснення виводу – від декількох годин до 3-х днів, залежно від букмекера і методу виплати.

Також варто додати, що будь-який поважаючий себе букмекер не обмежує суму виводу – тобто ви можете вивести хоч весь баланс одразу.

3.Ефективність служби підтримки

Тут важливі швидкість обробки і відповіді на ваш запит, а також ввічливість і тямущість. Якщо ви чекаєте відповіді більше доби, то таку службу підтримки варто назвати повільної. За вашим запитам ви повинні отримувати максимально чіткий і розгорнуту відповідь, а не банальний витяг з правил.

4.Ефективність служби безпеки

Зазвичай букмекери вимагають документи для верифікації рахунку. Для верифікації особи – це можуть бути паспорт – внутрішній і/або закордонний, водійські права, інші документи для підтвердження особи, для верифікації адреси – банківська виписка по рахунку і навіть виписка по комунальним платежам. Але як би там не було, перевірка документів не може займати більше тижня – і те, у самих крайніх випадках. Хороший букмекер не стане створювати вам штучні перешкоди і псувати враження про себе.

Крім того, поважаючий себе букмекер не дозволить шахраям красти гроші з рахунків гравців. Історія знає чимало подібних випадків, але сьогодні рівень безпеки рахунків в хороших конторах такий, що деякі гравці кажуть, що безпечніше зберігати гроші в конторі, ніж у банку.

5.Надійність

Високі максимуми, високі коефіцієнти, широкий розпис, зручність сайту, різноманітні бонуси, російська локалізація і ще цілу купу всяких «плюсів» можуть нівелюватися всього-на-всього одним «мінусом»: ненадійністю. Якщо ви не можете отримати чесно зароблений виграш, якщо програєте гроші з вини букмекера, то все інше просто не має значення.

Тому кращі контори понад усе ставлять свою репутацію і завжди платять виграші. Якщо ви грали за правилами, то навіть якщо ви багато виграли, проблем не виникне. Кращі букмекери роблять виплати навіть за ставками, зробленим на хибний коефіцієнт, – в таких випадках розрахунок ставки робиться за ринковим коефіцієнту. Навіть якщо вас викрили у професійній грі, то у рекреаційного букмекера з хорошою репутацією ваші ставки будуть розраховані, а виграші виплачені, але після вам, швидше за все, знизять максимуми.

Контори з поганою репутацією бувають двох видів. Перші – шахрайські – спочатку не збираються нікому платити, і їхнє завдання полягає тільки у тому, щоб заманити до себе клієнта. Що потім буде з цим клієнтом – неважливо. Виграє він чи програє – грошей ні своїх, ні виграних він не побачить. Такі букмекери можуть блокувати рахунки успішних гравців, навіть якщо ті ставили чисто по своїй інтуїції, без всяких «договірняків», «виделок» та інших видів гри заради прибутку. Такі контори віддають перевагу миттєвому прибутку замість довгої і наполегливої ​​праці в ім’я репутації.

Другий тип контор з поганою репутацією можна назвати «вимушеним» типом поганої контори.

Ця «вимушеність» може виникнути з таких причин:

1.) Неякісне програмне забезпечення, яке не дозволяє швидко реагувати на зміни на ринку, через що контора потрапляє у виделку з більш «спритними» конкурентами і стає здобиччю виделочників, коридористів або валуйщиків.

2.) У конторі економлять на скаутських сервісах. Через що стають жертвами післягольщиків. До речі, післягольщики – це часто не звичайні гравці, а співробітники компаній-конкурентів. Скаутські сервіси коштують дуже дорого, і більшості не по кишені такі витрати.

3.) Некомпетентна служба безпеки, яка не має достатньо ресурсів для того, щоб виявляти повторні реєстрації небажаної клієнтури, перерахованої вище. Внаслідок чого бореться з ними методом конфіскацій виграшів або блокуванням рахунків.

Багато чого з вищесказаного про погані конторах відноситься до більшої частини російських букмекерських компаній. У багатьох з них є багато з перерахованих вище «плюсів», але в нашому рейтингу букмекерських контор із 17-ти компаній з оцінками «4» і «5» всього 3 представника з Росії. А для нашого рейтингу букмекерів надійність – найголовніше.

Розкажіть нам, які ви висуваєте вимоги до букмекерській конторі, щоб назвати її найкращою!

Також читайте, яким вимогам повинен відповідати онлайн-букмекер, бажаючий мати оцінку «5» у нашому рейтингу букмекерських контор.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?