Член Виконкому ФФУ Артем Франков: «Обсяг ставок на матч U-19 «Волинь» – «Карпати» перевищив 325 тисяч доларів»

Олександр Веселов

Головний редактор журналу «Футбол» і член Виконкому ФФУ Артем Франков повідомив, що на матч чемпіонату України U-19 між «Волинню» та «Карпатами» (2:1), який відбувся в понеділок (9-го листопада), були поставлені небачені досі суми, загальний обсяг ставок на даний поєдинок досяг позначки – 325 312 доларів США.

Головний редактор журналу «Футбол» і член Виконкому ФФУ Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» і член Виконкому ФФУ Артем Франков

«Вітаю» з новим рекордом: обсяг ставок на понеділковий матч 19-річних складів «Волині» і «Карпат» досяг 325 312 доларів! Найцікавіше, що майже 260 тисяч були «заряджені» на біржі на перемогу «Карпат» – разові ставки в 7-10 тисяч «баксів» тривали аж до останніх хвилин. «Волинь» забила другий гол на 89-й хвилині і остаточно поховала майже всі розклади. Весела історія…» – написав Артем Франков на своїй конференції на сайті Matchday.

Відзначимо, що подібна активність при ставках на матч такого рівня може натякати на те, що у клієнтів була інсайдерська інформація щодо подій у поєдинку, саме тому Артем Франков іронізував, взявши слово «вітаю» в лапки.

Також нагадаємо, що у вересні головний редактор програми «Профутбол» і член Комітету з етики та чесної гри ФФУ Володимир Звєров в інтерв’ю розповідав про підозрілі матчі у чемпіонаті Україні U-21.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?