Член виконкому ФФУ Артем Франков: «Більше 10-ти матчів молодіжних команд визнано договірними, замішано 25 футболістів»

Олександр Веселов

Член виконкому Федерації футболу України Артем Франков, головний редактор журналу «Футбол», розповів про підсумки сьогоднішнього засідання Комітету з етики та чесної гри ФФУ, до якого він входить.

Артем Франков повідомив про висновки Комітету з етики та чесної гри ФФУ

Артем Франков повідомив про висновки Комітету з етики та чесної гри ФФУ

«По трьох справах про договірні матчі матеріали передані до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ і до Генеральної прокуратури України», – наводить слова Артема Франкова сайт Tribuna.com.

«Замішано 25 футболістів, рекомендовано визнати договірними і піддати більш ретельному та спеціалізованому розслідуванню більше десятка поєдинків молодіжних і юнацьких команд «Зорі», «Металіста» та інших.

Довести інформацію про результати розслідування комітету клубам, за які нині виступають вищезазначені футболісти», – зазначив член виконкому ФФУ.

Нагадаємо, що луганська «Зоря» ще наприкінці минулого року відрахувала з клубу 11 гравців молодіжних команд. Водночас керівництво «Металіста» також повідомляло, що знає про декілька нечистих поєдинків у молодіжному чемпіонаті.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?