Член футбольної федерації Східного Тимору отримав 2 роки ув’язнення за організацію договірного матчу

Рейтинг Букмекерів

Два громадянина Східного Тимору отримали тюремні терміни в Сінгапурі за організацію договірного матчу національної футбольної збірної.

У Сінгапурі за організацію «договорняків» можна отримати реальний термін

У Сінгапурі за організацію «договірняків» можна отримати реальний термін

49-річний технічний директор футбольної асоціації Східного Тимору Орландо Маркес Енрікес Мендес (Orlando Marques Henriques Mendes) проведе у в’язниці найближчі два роки. Його співучасник, 31-річний Мойсес Наталіно де Ісус (Moises Natalino De Jesus), засуджений на 20 місяців. До того ж колишній чиновник федерації виплатить штраф у розмірі 1000 доларів.

Як повідомляє Todayоnline.com, Орландо і Мойсес організували договірний матч футбольної збірної Східного Тимору проти команди Малайзії на 28-х Іграх Південно-Східної Азії, що проходили в червні 2015-го року в Сінгапурі. Орландо виступав в якості посередника, а Мойсес залучив фінансування. Футболістам збірної Східного Тимору пропонувалося програти суперникові. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь збірної Малайзії.

Орландо і Мойсес визнали свою провину й активно співпрацювали зі слідством.

У справі також проходили два громадяни Індонезії. Раніше цьогоріч вони вже були засуджені до 30-ти і 48-ми місяців в’язниці.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?