Чистий борг Paddy Power складає 96 млн євро

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська компанія Paddy Power на тлі майбутнього злиття з біржею ставок Betfair повідомила про чисту заборгованостьу розмірі 96000000 євро, повідомляє Racing Post.

Paddy Power повідомила про заборгованість вперше за 2 роки

Paddy Power повідомила про заборгованість вперше за 2 роки

Незважаючи на нібито вкрай серйозну корпоративну заборгованість, букмекер повідомив про те, що поточні фінансові показники були передбачені і не викликали здивування у керівництва. На прибуток компанії серйозно вплинули «бідні» спортивні результати, які вдарили по всій індустрії.

Про чистий борг Paddy Power повідомила вперше за останні два роки. За цей час виручка букмекера виросла на 7% як в онлайн-сегменті, так і в прийомі ставок через наземні ППС. За аналізований період кількість спортивних ставок через онлайн-платформу збільшилася на 23%, через ППС – на 12%. У Paddy Power очікують, що за підсумками 2015 року показник операційного прибутку виявиться вище в порівнянні з минулим роком.

Про злиття Paddy Power і Betfair стало відомо в серпні нинішнього року. Нова компанія отримає назву Paddy Power Betfair. 52% акцій належатиме Paddy Power, сума операції оцінюється в 6,2 мільярда фунтів. Додамо, що злиттям двох потужних гравців букмекерського ринку вже зацікавилася Антимонопольна служба Великобританії.

Раніше ми писали, що вартість акцій Paddy Power і Betfair може значно вирости після злиття.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?