Четверо непальських футболістів довічно дискваліфіковані через «договірняки»

Олександр Веселов

Раніше «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що Азійська конфедерація футболу (АФК) тимчасово дискваліфікувала низку футболістів з Непалу, яких було затримано через підозри участі в договірних матчах. Вчора головна футбольна організація азійського регіону винесла остаточне рішення щодо цих спортсменів (а також одного тренера) – всі вони отримали пожиттєвий бан на заняття футбольною діяльністю.

31-річний екс-капітан збірної Непалу з футболу Шагар Тапа отримав пожиттєвий бан

31-річний екс-капітан збірної Непалу з футболу Шагар Тапа отримав пожиттєвий бан

«Чотири футболісти з Непалу та один тренер довічно дискваліфіковані через правопорушення пов’язані з участю в договірних матчах. Їх покарано згідно 62 і 69 статтями Дисциплінарного кодексу АФК», – цитує офіційне повідомлення Азійської конфедерації футболу видання Kathmandupost.

Імена покараних спортсменів: екс-капітан збірної Непалу Шагар Тапа, віце-капітан команди Сандип Раї, голкіпер Рітеш Тапа, колишній гравець національної збірної Бікаш Сінгх Чатрі, а також тренер на ім’я Аньян КіСі. До речі, вважається, що саме Аньян та Шагар Тапа грали ключову роль в організації «договірняків», які, орієнтовно, мали місце в період з 2008-го по 2012-ий роки.

Нагадаємо, що арешт цих футболістів було здійснено після тривалого розслідування, в якому приймали участь: АФК, поліція Непалу, а також компанія Sportsradar, котра спеціалізується на відстежуванні підозрілих матчів у світі спорту.

Раніше заарештовані футболісти, котрі заперечують свою провину, за постановою Спеціального суду зараз звільнені під заставу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?