Черговий договірняк в УПЛ? Букмекери не приймають ставки на матч «Карпати» — «Говерла»

Тарас Гончар

Провідні букмекерські контори не виставили котирування на матч 23-го туру чемпіонату України з футболу між львівськими «Карпати» та ужгородською «Говерлою».

dJA76_croper_ru

Ужгородська «Говерла» буде замішана в іще одному підозрілому матчі?

Ставки на згаданий поєдинок відсутні в наступних відомих БК: PariMatch, Marathon, Winlinebet. Лише Favbet пропонує свої котирування на даний двобій. До того ж у PariMatch відсутній в лінії матч цього ж туру «Сталь» — «Металіст». Натомість на інші зустрічі вітчизняного уїк-енду букмекерські контори приймають ставки.

Наразі ми зробили запит в букмекерські контори стосовно цього рішення. «Рейтинг Букмекерів» триматиме руку на пульсі ситуації, тож найближчим часом оповістимо, чому БК відмовилися приймати ставки.

Нагадаємо, що Парі-Матч уже знімав матч «Говерли» з лінії, бо у них була інформація про можливу нечисту гру. Більше того, ФФУ вважає, що попередній матч «Говерли» міг бути договірним.

Водночас, на думку головного тренера закарпатців В’ячеслава Грозного, «гравці «Говерли» нічого поганого не роблять, як можна таке навіть подумати?». Крім того, одіозний наставник запропонував футболістам пройти тест на детекторі брехні.

До того ж БК «Марафон» помітив аномальну активність гравців перед минулим матчем «Говерли».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт