Через ставки на поїдання пирога воротаря «Саттона» можуть дискваліфікувати

Рейтинг Букмекерів

Резервний голкіпер клубу п’ятого англійського дивізіону «Саттон Юнайтед» Вейн Шоу може бути дискваліфікований за те, що під час матчу 1/8 фіналу Кубка Англії проти «Арсеналу» він з’їв пиріг, перебуваючи на лавці запасних.

Вейн Шоу може бути покараний за поїдання пирога

Вся справа в тому, що на поїдання пирога гравцем під час матчу можна було поставити в букмекерській конторі Sun Bets, яка стала спонсором «Саттон Юнайтед» на день матчу проти «Арсеналу». Сам Шоу заявив, що не ставив на це, але зізнався, що ставки зробили його друзі, повідомляє Mirror.

Коефіцієнт на цей результат становив 9,0.

«Друзі розповіли мені, що приймаються ставки на те, що я з’їм пиріг під час матчу. Я не їв нічого весь день, тому посміявся і сказав їм, що все можливо. Не думаю, що хтось так сильно заробив на цьому. Хіба що хтось відбив гроші за квиток», – заявив Шоу після матчу.

Однак 46-річний футболіст може бути дискваліфікований, оскільки в правилах федерації футболу Англії є пункт про те, що гравець не тільки не мають права робити, але і розголошувати інформацію щодо змагань, в яких вони беруть участь.

«Саттон» програв «Арсеналу» з рахунком 0:2 і закінчив свої виступи в Кубку Англії.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?