Чемпіони світу з гандболу отримали умовні терміни за ставки

Рейтинг Букмекерів

Брати Нікола і Лука Карабатичі засуджені до двох місяців в’язниці умовно за ставки проти своєї команди.

Карабатичі отримали умовні терміни

Справа тягнеться з 2012 року, коли Карабатичі, а також їхні дівчата та друзі, поставили впродовж години близько $108 тис. на поразку їхнього клубу, «Монпельє», в першому таймі матчу проти команди «Сессон», повідомляє France24.com.

Спочатку зірки світового гандболу були оштрафовані на $10,8 тис., однак звинувачення подало апеляцію, яка була задоволена.

Зазначимо, що Лука Карабатич визнав свою провину, в той час як Нікола відкинув всі звинувачення, заявивши, що ставки були зроблені з його телефону без його відома. Адвокати братів заявили, що вирок буде оскаржений.

Незадовго до оголошення вироку Карабатичі в складі збірної Франції стали чемпіонами світу. Крім цього, Нікола Карабатич двічі ставав олімпійським чемпіоном (2008, 2012), срібним призером Ігор-2016 і тричі вигравав чемпіонат світу (2009, 2011, 2015), його молодший брат Лука – чемпіон світу 2015 року, а також срібний призер Олімпійських ігор 2016 року року,

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?