Чемпіонство «Лестера» буде коштувати букмекерові Sky Bet $7,5 млн

Рейтинг Букмекерів

У разі (можливої) сенсаційної перемоги «Лестера» за підсумками нинішнього сезону англійської Прем’єр-ліги провідні британські букмекери зіткнуться з великими фінансовими втратами. Один тільки Sky Bet втратить на чемпіонстві підопічних Раньєрі близько $7,5 млн.

Перемога «Лестера» над «Городянами» може стати історичною

Перемога «Лестера» над «Городянами» може стати історичною

Після сьогоднішньої фантастичної перемоги «Лестера» в гостях над «Манчестер Сіті» з рахунком 3:1 шанси підопічних тренера Клаудіо Раньєрі стати чемпіонами АПЛ вже не виглядають нісенітницею, як перед стартом сезону. Букмекери продовжують знижувати коефіцієнти за ставками на перемогу «Лестера» в чемпіонаті, щоб потім зовсім вже не “потонути» у виплатах клієнтам.

Так, британська букмекерська компанія Sky Bet отримає збиток в розмірі понад $7,5 млн, якщо «Лестеру» вдасться створити диво. Наприклад, чемпіонство «Челсі» в минулому сезоні принесло компанії прибуток в розмірі 150 тис. фунтів (близько $220 тис).

Найбільшу ставку на «Лестер» букмекер прийняв в середині серпня. У разі чемпіонства підопічних Раньєрі Sky Bet виплатить клієнту 200 тис. фунтів зі ставки в 40 фунтів за коефіцієнтом 5001,0.

«Якщо команда Раньєрі зробить немислиме, це стане жахливим результатом для нас. Наразі ми втрачаємо 5 млн фунтів, якщо команда стане чемпіоном. Однак це стане найбільшим досягненням в історії АПЛ», – повідомив Сандро Ді Мікеле, глава PR-відділу Sky Bet.

Ми вже писали про низку неймовірних ставок на головне відкриття АПЛ цього сезону.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?