Чемпіон Australian Open Сімоне Болеллі: «Думаю, раніше теніс був «чистішим»

Олександр Веселов

Італійський тенісист Сімоне Болеллі, чемпіон Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу (Australian Open) 2015 року в парному розряді, поділився своєю думкою щодо проблеми договірних матчів в тенісі.

Один із тріумфаторів Australian Open 2015 – Сімоне Болеллі

Один із тріумфаторів Australian Open 2015 – Сімоне Болеллі

Як відомо, в серпні нинішнього року двоє італійських тенісистів Потіто Стараче та Даніеле Браччіалі були довічно дискваліфіковані за участь в матчах з наперед визначеним результатом. Крім того, через місяць, у вересні, був дискваліфікований інший «дует» професійних тенісистів, цього разу з Польщі – Аркадіуш Коцила (на 5 років) і Петро Гадомський (на 7 років). Щоправда, Коцила намагається заперечити свою провину.

Довічно дискваліфіковані Стараче і Браччіалі свого часу були партнерами Болеллі по збірній Італії в матчах Кубка Девіса.

«Ні, після дискваліфікації я з ними не спілкувався. Звичайно, шкода хлопців, але мені більше нічого сказати. Кожен сам відповідає за свої вчинки, – розповідає у своєму інтерв’ю Sports Illustrated Сімоне Болеллі. – Думаю, в минулому теніс був більш «чистим» видом спорту. Зараз же, чи не в кожній спортивній газеті можна зустріти погані новини, пов’язані з договірними матчами в тенісі, причому це стосується турнірів абсолютно будь-якого рівня. Це явно погана тенденція. Мені завжди здавалося, що теніс дійсно «чистий» вид спорту, не такий, як деякі інші, але зараз, напевно, щось пішло не так».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?