«Челсі» = ТБ, «Атлетіко» = ТМ й інші тренди топ-чемпіонатів

Рейтинг Букмекерів
«Рейтинг букмекерів» уважно стежить за кожним з топ-чемпіонатів і знайшов в них прибуткові варіанти для ставок. Професійний гравець The Red сформував для вас головні тренди нинішнього сезону, на яких можна заробляти.
«Челсі» = ТБ, «Атлетіко» = ТМ й інші тренди топ-чемпіонатів

«Челсі» = ТБ, «Атлетіко» = ТМ й інші тренди топ-чемпіонатів

АПЛ

В англійському футболі можна знайти багато трендів, але виокремити варто тільки деякі. Вони виглядають найбільш перспективними і стабільними за своїм потенціалом.

«Манчестер Сіті» не може похвалитися стабільністю в результатах. Зате, «Містяни» завжди подають багато кутових. Незалежно від того, як складається матч. Підопічні Пепа постійно створюють тиск на ворота суперника, що обертається великою кількістю корнерів. У нинішноьму сезоні «Сіті» подав 59 кутових за 8 турів. в середньому це 7,38 корнера за гру. Такий же показник у «Арсенала», але команда Емері може знизити його в будь-який момент. «Містяни» при Пепі стабільні в цьому показнику. Кожен сезон вони впевнено лідирують за ним.

«Челсі» подає набагато менше кутових, але їхня фішка в іншому. Ми звикли до того, що «Сині» грають прагматично. З приходом Френка Лемпард на пост головного тренера все змінилося. Екс-футболіст «Челсі» і збірної Англії робить акцент на атаку. Крім того, він багато довіряє молоді, в тому числі і в обороні. Це помітно позначається на результативності матчів лондонського клубу. «Челсі» забив 18 голів, а пропустив 14. В середньому виходить 4 голи за гру. ТБ (2,5) пробивався в 6 з 8 матчів нинішнього сезону за участю «Челсі». ТБ (3,5) в 5 з 8. Обмін голами був в 6 з 8.

Результативні також «Арсенал» і «Борнмут», але їхні показники не варто приписувати до трендів. У будь-який момент вони можуть втратити стабільність. А це погано для трендів. Можна повернутися до «Манчестер Сіті». Команда Пепа завжди грає в атаку. Вона багато забиває, а цього сезону частіше пропускає. У 8 турах «Містяни» забили 27 голів і пропустили 9. 7 з 8 матчів були зіграні на ТБ (3,5). Стабільність у високій результативності не повинна впасти, навіть якщо «Сіті» втратить інтерес до чемпіонської гонки з «Ліверпулем».

Найкращі тренди АПЛ сезону-2019/20:

  • ІТ «Манчестер Сіті» за кутовими більше (6,5)
  • ТБ (2,5) і ОЗ в матчах за участю «Челсі»;
  • ТБ (3,5) в матчах за участю «Манчестер Сіті».

Чемпіонат Іспанії з футболу

Іспанський чемпіонат цього сезону малорезультативний, але «Вільярреал» виокремлюється серед більшості команд. «Жовта субмарина» забила 19 голів, а пропустила 13 в 8 матчах. У 7 іграх був ТБ (2,5), а в 6 обмін голами. З приходом Хав’єра Кальєха на пост головного тренера «Вільярреал» став грати помітно відкритіше ще по ходу минулого сезону. Букмекери часто недооцінюють матчі за участю «Жовтої субмарини» в плані тоталів. Тому ТБ з ними грати «смачно».

Влітку мадридський «Атлетіко» зазнав досить кадрових змін, але стиль Сімеоне невикорінний. Цього сезону мадридці забили 7 голів, а пропустили 4 в 8 іграх. Тотал був пробитий всього в одному матчі. Очевидно, що ТМ можна вважати трендом в матчах «Атлетіко».

Найкращі тренди Ла Ліги сезону-2019/20:

  • ТБ (2,5) і ОЗ в матчах за участю «Вільярреала»;
  • ТМ (2,5) в матчах за участю «Атлетіко».

Серія А

В Італії стабільно виступає «Дженоа». Генуезці забили 8 голів, а пропустили 15. Команда розташовується на передостанньому місці, але продовжує грати в сміливий футбол. Результат їй не дається, але вдаються гольові матчі. ТБ (2,5) пройшов в 6 з 7 матчів сезону.

Крім того, варто звертати увагу на тотали за жовтими картками в матчах за участю «Болоньї». Це найбрутальніша команда Італії нового сезону. За 7 ігор вона отримала 27 ЖК. Проти них було отримано 24 ЖК. В середньому це відповідно 3,86 і 3,43 ЖК за гру. Причому «Болонья» всього 9-та за фолами в Серії А. Це говорить про те, що багато фолів носять грубий характер.

Найкращі тренди Серії А сезону-2019/20:

  • ТБ (2,5) в матчах за участю «Дженоа»;
  • ТБ за ЖК в матчах за участю «Болоньї».

Ліга 1

У Франції, на мій погляд, найбільше уваги заслуговує «Монако». Монегаски грають дуже результативно. За 9 турів вони забили 15 голів, а пропустили 19. У восьми матчах був пробитий тотал в 2,5 гола. У шести був зафіксований обмін голами. Жардім намацав гру в атаці, але нічого не може вдіяти з обороною. Тому монегаски – найвеселіша команда ліги.

Найкращі тренди Ліги 1 в сезоні-2019/20:

  • ТБ (2,5) і ОЗ в матчах за участю «Монако».
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт