Bwin.party зафіксувала зростання доходів від гри бінго на тлі загального скорочення виручки

Рейтинг Букмекерів

У 3-му кварталі 2015-го року азартна гра бінго принесла Bwin.party на 5% більше виручки, водночас як по інших напрямкам діяльності оператора спостерігається скорочення даного фінансового показника. Сумарно за попередні три місяці виручка впала на 10%.

Просування брендів Foxy Bingo і Cheeky Bingo збільшило показник виручки Bwin.party до 12.7 мільйона євро

Просування брендів Foxy Bingo і Cheeky Bingo збільшило показник виручки Bwin.party до 12.7 мільйонів євро

Гральний оператор повідомив про скорочення доходів за три попередні місяці до 133.4 мільйонів євро. Лише за дев’ять місяців поточного року обсяг виручки Bwin.party скоротився на 8%, у той час як прибуток виріс на 5%. Що ж до жовтня, в цьому місяці прибуток компанії виріс на 9% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Суттєвий вплив на формування фінансових результатів компанії за підсумками третього кварталу 2015-го року справила діяльність із розвитку та просування брендів Foxy Bingo і Cheeky Bingo. Вкладені в рекламу кошти і колосальна підтримка бінго з боку грального оператора виявилися ефективними і дозволили наростити показник виручки до 12.7 мільйонів євро за підсумками третього кварталу 2015-го року.

Інші напрямки Bwin.party, такі як PartyPoker, ставки на спорт і казино, показали регрес у фінансовій частині – скорочення виручки на 24% 8% і 8% відповідно.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?