Bwin.party може зажадати перегляду умов угоди з GVC Holdings

Олександр Веселов

Гральна група Bwin.party може відмовитися від злиття з GVC Holdings через падіння вартості акцій останньої.

Bwin.party може зажадати перегляду умов угоди з GVC Holdings

Bwin.party може зажадати перегляду умов угоди з GVC Holdings

Як повідомляє видання Independent, вартість акцій GVC Holdings за останній час впала майже на 10%, тоді як вартість акцій 888 Holdings залишилася на колишньому рівні.

Зміни, які відбулися на фондовому ринку, можуть призвести до того, що в Bwin.party зажадають переглянути умови наміченої угоди. Можливість цього зараз обговорюється керівництвом Bwin.party.

Нагадаємо, два тижні тому Bwin.party прийняла пропозицію GVC про поглинання за 1,5 млрд. євро, частина з яких мала бути сплачена готівкою, а частина акціями нової об’єднаної компанії. При цьому другим претендентом на Bwin називалася компанія 888 Holdings, проте її пропозиція в підсумку була відкинута. На початку вересня також повідомлялося, що операція була схвалена акціонерами обох компаній.

Наприкінці серпня 888 зробив останню пропозицію, відреагувавши, таким чином, на цілу серію пропозицій GVC. До того моменту рада директорів Bwin.party підтвердила, що задоволена ключовими аспектами останньої пропозиції GVC Holdings, яка оцінюється в 1,5 млрд. євро. До цього GVC погрожував вийти з боротьби за Bwin.party, якщо рада директорів продовжить упиратися і робити вибір на користь 888, незважаючи на відсутність нових пропозицій з боку останнього. Справа в тому, що до цього GVC зробив чотири пропозиції, але жодна з них не влаштувала власників Bwin.party, які як і раніше віддавали перевагу конкуруючому 888 Holdings, незважаючи на те, що його умови – лише 900 млн. фунтів стерлінгів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?