Букмекери: «Зоряні війни 7» зберуть понад $ 1.8 млрд

Рейтинг Букмекерів

Британська букмекерська контора William Hill вважає, що касові збори фільму «Зоряні війни: пробудження сили», сьомого епізоду космічної саги, складе понад 1.8 млрд американських доларів.

Прем'єра фільму в Україні відбудеться 17 грудня

Прем’єра фільму в Україні відбудеться 17 грудня

Коефіцієнт на те, що фільм режисера Дж. Дж. Абрамса збере більше 1.8 млрд доларів США, дорівнює 1.33 (71% ймовірності), а за те, що сума касових зборів складе менше 1.80 млрд, дають 3.25 (29%).

Також букмекер пропонує поставити на те, що нові «Зоряні війни» зберуть більше, ніж «Аватар» Джеймса Кемерона (2.78 млрд доларів США). Коефіцієнт на це дорівнює 2.50, а на «невдачу» фільму дають 1.20.

Порівняно з фільмом «Світ Юрського періоду», що зібрав $ 1.66 млрд, перевага віддається «Зоряним війнам». Коефіцієнт на те, що космічні баталії будуть популярніші за динозаврів, дорівнює 1.20, а за зворотний показник дають 4.00.

На те, що картина буде номінована на «Оскар» як кращий фільм року, можна поставити з коефіцієнтом 6.00, а на перемогу в номінації «Кращий фільм року» – з коефіцієнтом 67.0.

Коефіцієнт на те, що сьомий епізод «Зоряних війн» буде визнаний найгіршим фільмом на врученні Razzie Awards, дорівнює 21.0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?