Букмекери: Зідан не протримається на чолі «Реала» довше двох років

Рейтинг Букмекерів

Втрата очок у виїзному матчі минулого туру проти «Валенсії» (2:2) позбавила Рафаеля Бенітеса посади головного тренера «Вершкових». На пост керманича «Реала» заступив Зінедін Зідан. Букмекери вже відкрили прийом ставок на майбутнє легенди футболу в стані мадридського суперклубу.

Букмекери не вірять у швидке перетворення мадридців під керівництвом Зідана

Букмекери не вірять у швидке перетворення мадридців під керівництвом Зідана

Авторитетний британський букмекер William Hill пропонує зробити ставку на рік, в якому Зінедін Зідан поступиться місцем головного тренера «Реала». Найбільш вірогідними, на думку букмекера, виглядають 2016-й і 2017-й роки. Зробити ставку на відставку француза в ці періоди можна з рівним коефіцієнтом 2,5.

Отже, зміна наставника не переконала букмекерів у світлому майбутньому «Реала». Поставити на те, що Зідан буде звільнений в 2018-му році, можна з коефіцієнтом 4,0. Імовірність роботи французького фахівця як головного тренера «Реала» впродовж трьох і більше років оцінюється в малоймовірні 13,0.

Не вірять букмекери і в різке перевтілення мадридського клубу (отже, і в перемоги «Реала» в Лізі чемпіонів і Прімері). SkyBet за 28,0 приймає ставки на національне чемпіонство і звання переможця ЛЧ в активі «королівського» клубу за підсумками нинішнього сезону.

До речі, найближчий матч під керівництвом Зідана «Реал» проведе 9-го січня в рідних стінах проти «Депортіво». Букмекери не сумніваються в домашньому успіху «Реала» і приймають ставки на перемогу підопічних Зідана в середньому з коефіцієнтом 1,17 проти 15,0 на вікторію гостей.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?