Букмекери запропонували ставки на світові рекорди Олімпійських ігор 2016

Рейтинг Букмекерів

Олімпійські ігри 2016, що почалися 5 серпня в Ріо-де-Жанейро, набирають хід. Букмекери приймають ставки не тільки на те, збірна якої країни виграє найбільшу кількість медалей або хто стане чемпіоном в тій або іншій дисципліні, але і на те, чи будуть побиті світові рекорди на іграх в Бразилії.

0

Поставити на те, що Усейн Болт поб’є власні рекорди в бігу на 100 м та 200 м, можна за 26,0

Букмекерська контора William Hill оцінює ймовірність того, що ямайський легкоатлет Усейн Болт, який спеціалізується в бігу на короткі дистанції, шестиразовий олімпійський чемпіон і 11-кратний чемпіон світу, поб’є світовий рекорд в бігу на 100 м та 200 м, коефіцієнтом 26,0.

Саме Усейну Болту належить чинний світовий рекорд в бігу на 100 м – 9,58 секунд. Легкоатлет встановив його 16 серпня 2009 року в Берліні. Він же є рекордсменом з бігу на 200 м. 20 серпня того ж року і знову-таки в Берліні він пробіг дистанцію за 19,19 секунд.

Поставити на те, що в Ріо буде побитий рекорд в бігу на дистанцію в 5 км і 10 км, можна за 51,0. Причому зробити це може, на думку аналітиків, лише британський спортсмен сомалійського походження Мо Фара, який пробіг обидві дистанції швидше за всіх на Олімпійських іграх в Лондоні в 2012 році.

Світовий рекорд в бігу як на 5 км, так і на 10 км, належить ефіопському бігунові Кененісі Бекелі. 31 травня 2004 року в Хенгело на відкритому стадіоні він пробіг дистанцію в 5 км за 12 хвилин 37,35 секунди. А 26 серпня 2015 року в Брюсселі він встановив рекорд в бігу на 10 км, показавши результат 26 хвилин і 17,53 секунд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?