Букмекери запропонували ставки на Pokemon Gо

Рейтинг Букмекерів

Гра з доповненою реальністю Pokemon Go, яка офіційно вийшла 6 липня в США, Австралії та Нової Зеландії, поступово захоплює весь світ. Вона вже встигла вийти в багатьох країнах Європи і Південної Америки, а також низці країн Азії. На початку серпня гра подолала рубіж в 100 млн завантажень. Букмекерська контора VBet почала приймати ставки на те, чи проб’є Pokemon Go позначку в 500 млн завантажень до кінця жовтня, а також на інші події, пов’язані з цією грою, що вже встигла стати суперпопулярної.

k67

Імовірність того, що Pokemon Go до жовтня завантажать понад 500 млн раз, дорівнює 2,2

БК VBet оцінює ймовірність того, що Pokemon Go до початку жовтня подолає рубіж в 500 млн завантажень з Play Market, коефіцієнтом 2,2. Поставити на те, що до десятого місяця року цієї популярної гри не вдасться пробити позначку в 500 млн установок, можна за 1,6.

Імовірність того, що як мінімум три країни заборонять додаток Pokemon Go або буде оприлюднений список країн, які офіційно відмовляться від участі в грі, оцінюється коефіцієнтом 1,85. До слова, за даними BBC, Іран став першою країною, що заборонив Pokemon Go з «міркувань безпеки». Дане рішення ухвалила Вища рада країни по віртуальному простору.

Шанси Вірменії увійти в список країн, які дозволять використовувалася програма Pokemon Go на своїй території до 2017 року, дорівнюють 2,0.

Крім того, VBet пропонує поставити на те, чи з’явиться фанат покемонів, який вибіжить на поле під час матчу одного з головних європейських турнірів, включаючи Лігу чемпіонів, Лігу Європи, а також чемпіонати Англії, Іспанії, Італії, Німеччини та Франції. Імовірність цієї події оцінюється коефіцієнтом 15,0.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?