Букмекери: Юрій Вернидуб очолить київське «Динамо»?

Тарас Гончар

На початку вересня Олександр Хацкевич натякнув на відставку з посади головного тренера київського «Динамо». Згідно з оцінкою букмекерів, найбільш імовірним майбутнім наставником клубу вважається головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

vernidub

Букмекери: Юрій Вернидуб очолить київське «Динамо»?

Олександр Хацкевич після домашньої поразки киян від «Карпат» в сьомому турі УПЛ з рахунком 0:2 допустив свою відставку з «Динамо» . Серія без перемог таким чином збільшилася до чотирьох матчів поспіль.

Букмекерська компанія Favbet оцінює ймовірність того, що іменитий клуб очолить Юрій Вернидуб, коефіцієнтом 2,2. У пресі з’явилися чутки про це, але фахівець їх заперечує.

«Хочу поставити крапку, тому що багато в пресі пишуть: «Динамо», «Динамо» <…> Ігор Михайлович Суркіс завжди говорив, що «Динамо» повинна тренувати людина з динамівським серцем. Я ніколи не грав в «Динамо». У мене навіть думок не було піти в «Динамо», – говорив він.

Шанси Романа Григорчука, в середині серпня тимчасово покинув посаду головного тренера казахстанської «Астани», перейти в «Динамо» дорівнюють 2,9. Українські ЗМІ вважають його одним з претендентів на вакантну посаду в київському клубі.

Третій за шансами очолити «Динамо» – Андрій Шевченко. Поставити на те, що головний тренер збірної України буде працювати ще й у своєму рідному київському клубі, можна за 6,0.

Шанси колишнього наставника білоруського БАТЕ Олега Дулуба перейти на роботу в «Динамо» на рівні 13,0. Найменші шанси у Леоніда Кучука (18,0). Останнє місце роботи цього фахівця – ФК «Ростов». Він встиг попрацювати в московському «Локомотиві», «Кубані», а також в українських клубах «Арсенал» (Київ) і «Сталь» (Кам’янське).

Зазначимо, що зараз «Динамо» з 13-ма очками займає третє місце в УПЛ, попереду у киян – донецький «Шахтар» (18 балів) і «Олександрія» (16). У Лізі Європи «Динамо» зіграє з казахстанською «Астаною», французьким «Ренном» і чеським «Яблонцем».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?