Букмекери: як зватимуть новонароджену дочку тенісиста Енді Маррея?

Рейтинг Букмекерів

Після того, як дружина переможця двох турнірів «Великого шолома» в одиночному розряді Енді Маррея народила дівчинку в неділю 7-го лютого, букмекери почали приймати ставки на ім’я дочки знаменитого тенісиста, пише Evening Times.

Ім'я дівчинки батьки оголосять найближчим часом

Ім’я дівчинки батьки оголосять найближчим часом

За даними букмекерської компанії Ladbrokes, фаворитом з коефіцієнтом 7 наразі є ім’я Фрея.

Також найімовірнішим вибором букмекери вважають імена Олександра (8) і Елізабет (9). У п’ятірку також увійшли Грейс і Вікторія (обидві йдуть за 11).

Найнижчий коефіцієнт – 51 – у імені Джуді. Це пояснюється тим, що бабусю новонародженої, мати Енді Маррея і відомого в світі про-тенісу тренера звуть саме Джуді. При цьому букмекери вважають дуже ймовірним, що батьки Енді і Кім дадуть дівчинці середнє ім’я на честь бабусі (1,8).

В Англії, де дбайливо шанують свої традицій, практично всі діти при народженні отримують два імені – приватне і середнє. Зазвичай середнє ім’я дають дитині на честь близьких родичів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?