Букмекери: визнаємо, що схибили, та готові платити мільйони тим, хто ставив на перемогу «Лестера» в АПЛ

Рейтинг Букмекерів

У тридцять першому турі АПЛ «Лестер» здобув чергову перемогу, перегравши на виїзді «Крістал Пелес» з рахунком 1:0, і продовжує одноосібно лідирувати в лізі. А букмекери продовжують знижувати коефіцієнт на перемогу «Лисиць» в чемпіонаті.

«Лестер» все ближче до сенсаційного чемпіонства

«Лестер» все ближче до сенсаційного чемпіонства

У БК Ladbrokes поставити на золоті медалі Раньєрі і компанії зараз можна за 1.57.

«З безнадійних аутсайдерів, чемпіонство яких спочатку оцінювалося коефіцієнтом 5001, «Лестер» перетворився на головного фаворита. Ну а ми визнаємо, що близькі до того, щоб дати маху і 15-го травня, коли завершиться сезон в АПЛ, почати виплачувати мільйони тим, хто ставив на перемогу «Лестера», – коментує головну сенсацію європейського футболу представник БК Ladbrokes Джессіка Брідж.

Цього тижня стало відомо, що британський підрозділ букмекерської компанії Titanbet достроково виплатить виграші клієнтам, які зробили ставки на чемпіонство «Лестера» в нинішньому сезоні АПЛ.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?