Букмекери високо оцінили ймовірність денаціоналізації «Приватбанку»

Тарас Гончар
Апеляція на рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання незаконною націоналізацію «Приватбанку» буде розглянута 19 грудня Шостим апеляційним адміністративним судом. Букмекери пропонують лінію ставок на розвиток гучної справи.
Букмекери високо оцінили ймовірність денаціоналізації Приватбанку

Букмекери високо оцінили ймовірність денаціоналізації Приватбанку

За оцінкою букмекерської компанії Parimatch, з 66% ймовірністю (коефіцієнт –  1,42) Шостий апеляційний адміністративний суд 19 грудня підтвердить скасування націоналізації «Приватбанку». Зробити ставку, що суд навпаки, підтвердить законність націоналізації «Приватбанку», можна за 4,5 (21%). Коефіцієнтом 5,0 (19%) оцінена можливість продовження слухання справи про скасування націоналізації «Приватбанку».

Крім того, трейдери Parimatch проаналізували справу №910/1834/19 про повернення «Приватбанку» його колишнім власникам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.

Згідно з версією БК, з 66% (1,42) вірогідністю Господарський суд Києва також визнає недійсною покупку державою «Приватбанку» за 1 гривню. Втім, шанси, що суд поверне колишніми власникам весь банк чи бодай акції банку, становлять лише 17% (3,5) і 40% (2,35) відповідно.

Що стосується дати ухвалення рішення Господарського суду Києва, то очікується, що вердикт винесуть до 1 січня 2020 року – 1,57 (59%).

Нагадаємо, «Приватбанк» був націоналізований у грудні 2016 року. 18 квітня цьогоріч Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправними рішення, наслідком яких стала націоналізація ПАТ КБ «Приватбанк», і визнав недійсним з моменту укладення договір купівлі-продажу державою акцій банку.

Букмекери: чи встигнуть Україна та Росія домовитися про транзит газу до 1 січня 2020 року?

Букмекери оцінили шанси гривні до долара США у 2020-му році

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт